Kapat

Sırtımın göğüs hizasında olan kısmın sol tarafında bir ağrı var. Ciddi bir şey midir ?

Sırtımın göğüs hizasında olan kısmın sol tarafında bir ağrı var ben hareket ettikçe birşey batıyor sanki derin nefes alınca kalbim sıkışıyor sabah hafifti şimdi daha ağırlaştı geçer deyip önemsemiyorum ama ciddi birsey olabilir mi ki ?

0|0
7|7

En İyi Erkek Görüşü

• birşey olacağını sanmıyorum çok muhteşem bir vücudum olmasına bir gram yağ olmamasına rağmen bende de oluyor kalbin oralarında ağrı 15 yaşından beri GALATASARAY'DA top oynarken çıkmıştı hafif ritim bozukluğuyla birşey olmaz.Baktın benden ses çıkmıyor çabuk doktora :D:D:D:D:D:D:D

0|0
    0|0

Senin görüşün var mı?

0/2000

Gönder
Sponsorlu

Erkekler Ne Diyor 6

• 1|0
    0|0
  • üsütmüsündür ama unutma kalp krızlerı usutme ve zaturüe baslangıcıyla vurur

1|0
    0|0
  • yarın sabah evine en yakın sağlık ocağına bi uğramanı öneririm ilk iş olarak.

1|0
    0|0
  • bir sey olmaz yaa ne olcak en fazla öbür tarafa gidersin yada butarafda dr gidersin secim senin :)

0|0
    0|0
  • yel almış kuzum seni soğuk çarpmış terlemişsin demekki dikkatli ol yeter geçmiş olsun

0|0
    0|0
  • müdür ses ver hele. O na göre doktora gitcem. bklyrum

0|0
    0|0
Sponsorlu

Kızlar Ne Diyor 7

• üşütmüşsündür .ama sağlık ihmale gelmez doktora görün

1|0
    0|0
  • acile git sırt ve sol taraf ağrımasında genelde kalpten şüpheleniyorlar

1|0
    0|0
  • 3-4 gün önce haberlerde izledim genç bir adam aynı senin yazdığın şikayetlerle doktora gitmiş röntgende iğne çıkmış farkında olmadan iğne yutmuş oda kalbini delip arkaya saplanmış

0|0
    0|0
    • Bismillahhhh... Yok oyle yutma falan olmadi eminim

• allah korusun da kötü birşey olmasın önlemini al diye anlattım

• ya buraya sorucagına gıt doktora kalp ola bılır yada kulucun kalkmıs ola bılır ama sen gıt bı doktora

0|0
    0|0
  • ıhmal etme doktora gıt..

0|0
    0|0
  • lenf ya da sut bezi, kanali iltihabi. geciktirme sakin.

0|0
    0|0
  • yat dinlen sabaha birseyin kalmaz

0|0
    0|0
Yükleniyor...