Vicdanınızın rahatsız olduğu, kendinizle çeliştiğiniz, pişman olduğunuz bir sır var mı?

Evet arkadaşlar malum tek kişi bilse dahi sır olmayan şeyler vardır.. insanın yaptığı birşeyden pişman olması ve herzaman hatırlaması gibi..

Hayatta böyle bir anınız oldumu? Sadece sizinle gizli kalan ve kalmasını istediğiniz sonsuza kadar kimsenin bilmesini istemediğiniz sırlarınız veya hatalarınız varmı?

Çok ayrıntı vermeden bahsedermisiniz geri döndüremeyeceğiniz pişmanlıklarınızı unutabiliyomusunuz ?

0|0
5|2

En İyi Kız Görüşü

• Var eski sevgilime yalan söyledim ama iyiki söylemişim onun gerçek yüzünü bu yolla gördüm.

0|1
    0|0

Kızlar Ne Diyor 4

• beni seven bi insanı bırakdım baska bi erkege gitdim. şimdi döndüm çok pişmanım onu seviyordum ve bunu kmseye anlatamıyorum.

0|0
    0|0
    • unut mayı dene mutlu ol..

• :düzelir mutlu olmaya çalış elinden geleni yap düzelir..

• inşş :(

• hmm evet çok hemde:)

0|0
    0|0
  • Var bıkac tane

0|0
    0|0
  • sanalda sevgili yaptım görüşcektk falan sonra camda konuştuk telfnda da ama kimseye sölemedim hala ona bi kaç yalan söledim ondan vicdanım sızlıo ama :(

0|0
    0|0
    • bişey olmz kafaya tkma fazla :)

Erkekler Ne Diyor 2

• cok sukur yok suya sabuna bulasmadıgımızdan olsa gerek... ama hocam yas oldu 25 ben hala bakir bakir dolanıyorum bundan utanmıyorum tabıkıde cogu ınsanın yaptıgını ben yapamdım nasip degılmıs dıyorum, herkesle değil bir kişiyle olsun istediğimden... sadece bu cok sukur

0|1
    0|0
  • Beni vicdanımla başbaşa bırakıp muhasebe yaptırtacak bi hadise yaşamadım şükür.

0|1
    0|0
Yükleniyor...