İçiniz acıdığında ne yaparsınız ?

hani o kalbiniz yerinden fırlıyacak gibi olur üzgün mutsuz olursunuz uyuyamazsınız düşündüğünüz biri vardır ama o başkasının olmuştur artık sana gel der ama bi yandanda başkasının yanındadır ya kızgınsınızdr öfkelisinizdir bi okadarda çok özlemişsinizdir sonra bide gururlusunuzdur bütün gün size mesaj atar sonra 2. şahsın yanına gider aramaz sormaz off nasıl geçiçek bu sıkıntım tam unuttum dedim yine aradı mahfetti hayatımı ya kalbimi sokup atmak istiyorum keşke bu mümkün olsa

Güncellemeler:

0|0
1|6

En İyi Erkek Görüşü

• neden terk ettin

0|0
    0|0
    • ailem istemediği için boşanmştı çocugu da vardı

• o evlenmek istiyo zaten hem ailem istemiyo oyuzden ben ona tekrar dönersem herşeyi hiçe sayar giderim oda biliyoo

• ailen sizi mutlu bir şekilde gördüğünde affedicektir zaten ben böyle çok hikayeler duydum dinledim eğer aileni dinleyipte ondan vazgeçersen hayatının hatasını yapmş olcaksın

Erkekler Ne Diyor 5

• degmez bırıkıp gıttı iseee.. tamam çok zor hersey bos gelıyo butu sozler laflar amaa gercekden gıdene degmezz.. eger gıttı ıse ve su an baska gözlare baka bılıyorsaa.. senı tek bır gun bıle hak etmemısıtr o : ( kaçan kovalanırr...

0|0
    0|0
    • ben terk ettim eski eşine geri döndü

• hayatımda hiç bu kadar duyguyu bir anda yaşamadım

0|0
    0|0
  • bi kitap var. s*ktiret diye. hayat felsefesi sonuçta

0|0
    0|0
  • sil gözyaşlarını bee her gece her gece kendine eziyet ediyon bi düzene koy halini

0|0
    0|0
    • hayır aglamıyorum okadar güçsüz değilim onun için bir daha ağlamicağıma söz verdim sadece kalbim içimdeki acıyı fazla hissettriyo bünyeme

• o sesi allah kahretsin :(

• eskiden hep içime atardım. şimdi çok fazla konuşuyorum. eskiyi özledim ama ağız bir kere açıldı mı geriye dönüşü yok malesef

1|0
    0|0

Kızlar Ne Diyor 1

• lafa bak '' SANA GEL DER AMA BAŞKASININ YANINDADIR'' bu kişi kendinin haremi var sanıyor galiba.. senide cariye mi sandı.. çok sinirlendim arkadaşım ksbkma.. ama şöyle bi çek kendini sorgula mantıklı düşündüğün zaman ne kadar hata ettiğini sen anlayacaksın.. başkasının yanına gidiyor ya ve sen bunun için nasıl üzülürsün.. böyle adamları elimde olsa meydanda sallandırıcam..adam demekte istemiyorum adamlara hakaret olucak.. bir an önce yakanı kurtar bu illetten..midem kalktı

1|0
    0|0
Yükleniyor...