Hayatınızda bir tek şey değiştirme ya da silme hakkınız olsaydı, neyi değiştirirdiniz?

hayatınızda bir tek şey değiştirme ya da silme hakkınız olsaydı neyi değiştirir yada silerdiniz ?

Güncellemeler:
aklınızdan silip atmak istediğiniz birseyde olabilir

0|0
9|22

En İyi Erkek Görüşü

Erkekler Ne Diyor 21

• Orta okulda sevdiğim kızın adını okulun arkasındaki prefabriklere değil de, ona söylemek isterdım. Bu anı değiştirebılmeyı isterdım.

1|0
    0|0
  • Neyi değiştirdik ki sevgililerden başka

Neyi geliştirdik ki bencilliklerden başka

Sevgisiz bir dünyanın yalnızlıklarındayız

Neyi eleştirdik ki yanlışlıklardan başka...

orhan baba da söylemiş yav...:)

1|0
    0|0
  • Sülalede ki kişileri siler atardım

1|0
    0|0
    • hepsi bencil fesat dedikoducu sömürmeyi seven tipler dimi babanda biraz safsa paso amcalarına yedırıyodur:)

• amin amin:))

• kişilk değişmez derler ya.. ben hayatımı 1 yıl içende tamamen değiştirdim. en ufak ayrıntısından en büyüğüne kadar şahit olanlar hala inanamıyor

1|0
    0|0
    • tebrık etmekten baska elımden bırsey gelmez tabı olumlu yonde degııstırdıysen:)

• hayat işte çok değişik bir sistemi var :)

• basarılarının devamını dilerim ozmn:)

• hiç bir seyi ellemezdim olması gereken ne varsa oldu yanlıs veya dogru ilersi zaten bilinmiyor kopsun gitsin hayat böle anı yasa :)

1|0
    0|0
  • Yaşlanmayı silerdim:(

1|0
    0|0
  • hayatın ritmini değiştirebilirdik...

1|0
    0|0
  • kaderimiiiii

Cevabın çok uzun ya da çok kısa!

1|0
    0|0
  • senin gözlerini isterdim... ALLAH nazardan saklasın

1|0
    0|0
  • Bir şeyi silmeye veya değiştirmeye gerek yok bence her ne kadar iyi veya kötü anımızda olsada o anı sonuçta ben olduğum için yaşıyorum.

Silsek veya değişitirsek bir şeyler ters gider.

1|0
    0|0
    • haklısın ama mesela bazen keşke sussaydım yada keşke daha sakin olsaydım dedıgım cok zaman var benm egerkı yapsaydım birşeyler daha düz giderdi bence bunun gibi yani

• Tek birşey o kadınla evlenmezdim ahh ahh gençliğimi ve herşeyimi bitirp gitti

1|0
    0|0
  • Baya düşündümde değişcek bişe yok gibi :) iyi böyle

1|0
    0|0
  • siilsem ya da değiştirsem ne olacak zaten kız beni sevmiyormuş amk

1|0
    0|0
  • Öss ye ilk hazırlandğım seneyi bana geri verin lan

1|0
    0|0
  • ilkokulda andımız sonrası herkesin gözü önünde merdivenlerden yuvarlanma anımı.

1|0
    0|0
  • işletme okumak yerine konservatuar a gider oyunculuğa başlardım

1|0
    0|0
  • Tvde ki kanalı.Kumandayı kalkıp alamayacak kadar üşengecim.

1|0
    0|0
  • degıstırme mı bılmem ama 6 yaşından tekrar yaşamayı ısterdm :)

1|0
    0|0
  • valla bunu okudum gittim çorabımı değiştirdim daha kalın giydim bahane arıyordum kalkmaya zor geliyodu

1|1
    0|0
  • Anlatmasak olmazmı.

0|0
    0|0
  • Bu kadar anlamlı gözlere sahip ve ortalama güzellikteki bir kadın, kendini nasıl çirkinleştirip itici yapar; canlı örneğisin.

0|0
    0|0

Kızlar Ne Diyor 9

• Valla kendimi de çevremide seviyorum bişey değiştirmek istemem -.- Ama accık para olsa ne iyi olurdu bee :D

1|0
    0|0
  • giden yıllarımı başa alırdım.

1|0
    0|0
  • aldığım dolce&gabbana parfümün sexy chocolate versyonunu değilde the one olanıyla değiştirmek isterdim. geri iadesi yok lanet olsun dünya para verdim.

1|0
    0|0
  • kendimi :D

1|0
    0|0
  • kendımı sılerdım ortadan..

1|0
    0|0
  • Dogup büyüdügm yeri deyistirmek isterdim

1|0
    0|0
  • duygusal değil de daha sert olmak isterdim

1|0
    0|0
  • Agustos ayini silerdim, ama sadece 2012 senesinkini.

1|0
    0|0
  • valla sılme kısmını bılmemde gene aynı kısıye asık olur gene anı kısıyle kavga edeer gene onun ıcın aglardım ben:Do nunla olunca sılmek ıstedıgım hıc bırsey olmuyor ama onsuz gecırdıgım her anı sılmek ısterdımmmm

1|0
    0|0
Yükleniyor...