Fitness ve yüzmeye başladım?

Selam arkadaşlar ben fitness ve yüzmeye başladım. Ama yüzmeyi öncesinde 1 buçuk yıl falan yapmıştım şimdi ikisini birlikte yapmayı düşünüyorum. İçinde pilates falan her şey var. Fakat ben 1.66 boyunda 46 kiloyum. Zaten inceyim. Bu sporları yapsam bir zararı olurmu? Günde kaç saat yüzmeli ve fitness yapmalıyım bana yardımcı olursanız sevinirim. :)

0|0
1|5

En İyi Erkek Görüşü

Erkekler Ne Diyor 4

• Olur geregimi var

0|0
    0|0
  • ikisi bir arada zor olur tabiki yan gelip yatmazsan zor, bence sadece yüzme yap ama uzun mesafe yapmalısınki işe yarasın.

0|0
    0|0
    • Ben yorulmuyorum ya yapabilirim diye düşünüyorum

• kolay bir iş değil ikisi bir arada, bende yüzme yapıyorum yanımda yüzen bir çocuk var fitness a gidiyor ordan çıkıp hemen havuza 1:30 saat durmadan yüzüyor ama adamda vucut yok, zor oluyor diyor benim çevremde var fitnessa gidip sonra belli bir süre bırakan çoğu şunu söylüyor eğer yapıyorsan sürekli devam etmelisin yoksa sarkmalar başlıyor diyorlar hakkaten adamlarda öyleler ben daha vucutlu duruyorum, bence şöyle yap yüzme yap ama her stili yap özellikle kelebek stili çok yararı var, sadece serbes stil yüzersen fazla faydası olmaz sadece eklemlerin açılır.

• Yüzme kol ve karın bölgesi için ideal , fitnesslada bacaklarını eritirsin ohh miss gibi vücut

0|0
    0|0
  • kilo verirsin fitnesse git kilo al

0|0
    0|0

Kızlar Ne Diyor 1

• 1-2 saat yuz gunluk

0|0
    0|0
Yükleniyor...