Yeni jenerasyon sana da uzaylı gibi geliyor mu?

Her daim değil bu sefer ama zaman zaman kafamı kurcalar hele buraya üye olarak şeref kattığım andan itibaren daha net görme şansım oldu.

Sorulan sorularda,

sevgililer böyle yapar mı?

şöyle bir şey dedi bu ne demek?

şöyle yaptı ne yapmam lazım?

Edeceği sevgi sözcüğünden, alacağı hediyeye kadar hiç bir şeye karar veremeyen bir jenerasyondan bahsediyorum.

Yanlış anlaşılmasın kişi olarak eleştirim olmaz, kitlesel takılıyorum.

Yani bir insanın sevgilisine ne hediye alacağını bilmesi gerekmez mi?

Yada hangi durumda ne diyeceğini?

Onu nelerin kızdırdığını?

vs. vs.

Genç kardeşler kusuruma bakmasın ama uzaylı gibi geliyorlar bana hiç bir şeyi bilmiyorlar, sevgilim dediği insanları dahi tanımıyorlar.

elbet ki kafaya takılan şeyler sorulur bahsettiğim bu değil.

Hediye alırken de fikir alınır ama kafanda bir şey olur, sevgilim dediğin kişiye buradaki insanların verdikleri yanıtlarla yaklaşırsan o ilişki sevdiğim dediğin kişi ile buradaki bir grup insan arasında olur.

Yanılarak, hata yaparak, tökezleyerek kendi ilişkisini yaşamaktan korkan insanlar görüyorum...

Ama bir güzellik yaparak gözlerimi kapatıyorum.(En azından bir tanesini)

0|0
4|5

En İyi Kız Görüşü

• yeni nesilin bu eksikliği önceki nesillerden gelmiyor mu acaba?

1|0
    0|0
    • Bence gelmiyor.

Genelde dediğin gibi önceki nesilden sirayet eder ama benim fikrim internet ile yeni bir çağ başladı.

• Evet internetle yeni çağ başladı demekki aileler internetten fazla çocuklarıyla ilgilenmeli.Bilgisayar alıp modem takmak çocuğuna değer vermek değildir.Bu başıboşluktan bence yeni nesil bu hale geldi.

Kızlar Ne Diyor 3

• Katılıyorum ya, doğal akınıtıya çok müdahale ediyoruz..

0|0
    0|0
  • aynen katiliyorum birde konusma tarzi bile bir garip

0|0
    0|0
  • Iyi veya kotu degisim zorunluydu. Ama bu insanlar sadece iliskilerini degil ,kendilerini yasamaktan korkuyorlar ? Bence insan ne yapmis olursa olsun , kendisine hatalarina sahip cikmali..

1|0
    0|0

Erkekler Ne Diyor 5

• yeni gençliğin 1 numaralı hayranıyım bazen oturup izliyom onları neşemi yerine getiriyorlar. bacak kadar cocukların sıgara içip telefonun hoporlorunden arabest rap (bunuda türklerden baskası bulamaz : ) dinlemeleri bilmedikleri kelimelerin kullanılması delikanlıklık havaları süper :) toplum emin ellerde diye bilriiz :D

0|0
    0|0
  • Yemişim hepsini..

link

1|0
    0|0
  • ziraat cücüğü hepsi ancak

0|0
    0|0
  • üzülerek izliyorum yeni nesli

0|0
    0|0