Nasil genisleyebilirim?

Arkadaslar firsat buldukca spor yapmaya calisiyorun hic olmazsa evde sinav mekik falan, ama sanki biraz darim yani iki omuz arasindaki mesafe genislemiyo on arka capim artiyo, kasli gozukuyorum ama dar vucut iste, ne yapabilirim bu konuda? Omuz hareketlerinden baska onerebileceginiz bisey var mi?

0|0
2|4

En İyi Kız Görüşü

• yıyerek proteınle

0|0
    0|0
    • Beslenmeme pek dikkat eedemiyorum acaba bundan midir gercekten

Kızlar Ne Diyor 1

• baskett en iyisi

0|0
    0|0
    • Mantikli, gerci bundan bir yil oncesine kadar iki haftada bir mutlaka basket maci yapardim ama, belki de daha sık oynamak gerek

• ahahaa dur yaşınaa yenii baktımm bundan sonra basket yarammaz heraldee :D proteinn tükett :d ama bence spor salonuna git hoçanaa sölee oda onaa göree hareketler versin basket yaşınn geçtii sonuçtaa :DD

• Nihayet farketmis olman guzel😀 Hocama selaminizi soylicem😀

Erkekler Ne Diyor 4

• Dik dur sürekli. Eğri durma pc başındaysan kalk kambur olursun.
    Protein ağırlıklı beslen. Genişlemek için kilo alman lazım.
    Omuz ve sırt hareketlerine biraz daha fazla odaklan.

0|0
    0|0
  • Evde çalışarak olmaz. Spor salonuna git ağır çalış iyi beslen gerekirse besin takviyeleri al.

0|0
    0|0
    • Haklisin ev tek basina yetmiyo ama şu an spor salonuna gitmek cok zor benim icin tesekkur ederim

• Yemek ye

0|0
    0|0
    • Yine on arka olarak genislersem bu sefer fici gibi olcam ondan korkuyorum

• Omuz hareketlerinden başka omuz için ne önerebiliriz aga bacak yap omuza vurur belki

0|0
    0|0
    • Cok sakacisin tebrik ederim, mesela barfiks cekmek kurek kemikleri arasindaki mesafeyi acarak bir miktar genislemeyi sagliyor diye duymustum, bunun gibi baska bisey var mi diye soruyorum

• Omuzların darsa omuz hareketlerini yapıcaksın he yaptın yine genişlemedi beslenmene bak hareketleri doğru mu yapıyorsun çok mu hızlı yapıyorsun bunlara dikkat et yinede olmuyorsa sen devam et yine belki geç tepki vericekler

• Tesekkur ederim, keske en basindan boyle anlatsaydin

Yükleniyor...