İki gün önce 1000e yakin ip atladim hala dizimin aşağısından itibaren bir ağrı var ve geçmedi yuruyemiyorum bile napiyim?

İki gün önce 1000e yakin ip atladim hala dizimin aşağısından itibaren bir ağrı var ve geçmedi yuruyemiyorum bile napiyim?

0|0
2|15

En İyi Erkek Görüşü

Erkekler Ne Diyor 14

• Normaldir korkma, birden çok zorlamışsın 1 2 güne geçer.
    Ben boksa başladığımda hayatımda ilk kez ip atlamıştım, sonrasinda 2 gün yürüyemedim.
    Protein içeren şeyler yersen kaslar daha çabuk kendini onarır. Ip atlamaya da devam et ısınınca acısı geçer.

0|0
    0|0
  • Hamlanmışsın o kadar yüklenme kendine. Kas gevşetici sür

0|0
    0|0
  • Ayağını dinlendir, sıcak su ile masaj yap , çok yürüme , varsa anti enflamatuar bir ağrı kesici kullan, geçmiş olsun

0|0
    0|0
  • Kası çok çalıştırırsan orada enerjiden sonra laktik asit birikir. Bu da tatlı bir ağrı yapar kaslarda. Bir iki güne geçer. muhtemelen.

Fakat ağrı çok aşırıysa kaslarda bir sorun da olabilir.

0|0
    0|0
  • Geçmiş olsun çok yüklenmişsin..

0|0
    0|0
  • okadar zorlamaya ne gerek vardı sen bunu motro bu sandın :) geçer büyütecek bişe değildir hafif masaj zorlama yavas yavas gider bide dizinin üstüne baskı uygulama çökme bide dizini bükme :))

0|0
    0|0
  • bu hayatta her şey sıfır sıkıntıdır boşver nasılsa geçer

0|0
    0|0
  • Manyakmsn ajjddjhd

0|0
    0|0
  • kas spazmı yaşıyosun normal laktik asitte nhep kas gevşetici sür dizin değilse problem yok demektir

0|0
    0|0
  • bir iki gün bekle geçer alışık değil vücudun

0|0
    0|0
  • abartma nan manyak dinlen geçer et ye

0|0
    0|0
  • Ip atlama

0|0
    0|0
  • Ne demiş atalarımız gardaş
    Çok yiyen çok ip atlar
    Sonrada arıdan sızıdan patlar

0|0
    0|0
  • Doktora gitmende fayda var ;)

0|0
    0|0

Kızlar Ne Diyor 2

• Normal orada ki kasları zorlamışsın ağrıyan yere masaj yapabilirsin ya da esneme hareketleri de iyi gelir

0|0
    0|0
  • ortopediye git derim

0|0
    0|0
Yükleniyor...