Bu kadar tepki göstermekte haklı mı sizce?

arkadaşlar yaklaşık 2 haftadır konuştuğum biri var internetten tanıştık. Sürekli konuşuyoruz güzel vakit geçiriyoruz ben hoşlandm ondan. Geçen gece bir mesele hakkında tartıştık. Ben ona hayalindeki kızı anlatsana ddm oda banu alkan dedi güldü bende hayalimdeki erkek tipini söyledim sarışın mavi gözlü ddm oğlanda esmer kara kaşlı kara gözlü bna sert bi çıkış yaptı bunu bna nasıl söylersin bizim bi ilişkimiz var terbiyesizlik bu git o zaman sarışın erkeklere falan dd demekki bni sarışınlara tercih ediceksin dd bitti dedi konuşmuyo benimle bn yanlış bişeymi söyledim sizce yoksa benimle konuşmak istemediği için bahanemi arıyo. Demekki karşına sarışın biri çıksa şni bırakçaksın diyo ben sarışınları hep beğenmişimdir. Ama ondanda hoşlanıyorum Sizce bukadar tepki göstermekte haklımı?

Cevaplarınız benim için çok önemli ?

0|0
8|11

En İyi Erkek Görüşü

• ben olsam ayrılırdım söylenecek lafmı bu

3|0
    0|0

Erkekler Ne Diyor 10

• hazır gitmişken yol ver. verdiği tepkide meymenet yok bi kere

1|0
    2|1
  • Ben olsam bende tepki verirdim.

1|1
    1|0
  • hoşlanıyorsan konuş ozaman

1|1
    1|0
  • Sen herhalde Banu alkan gibisin :)

Yoksa oda şaka falanmı yapmaya çalıştı

0|1
    1|0
  • Sen yanlış bir şey söylememişsin, eksik söylemişsin.Genelde sarışınlardan hoşlandığını ama yine de ondan hoşlandığını belirtmen gerekirdi.

0|0
    1|0
    • ondan hoslandıgımı onlarca kez söyledim

• Belki de biraz çocukça bi tepki vermiş.Aşırı kıskançlık da olabilir, bilmiyorum..

• büyümeli :)

1|0
    2|1
  • ohaaa diyorum.. yabani biri ile birliktesin terbiye etmen gerekiyor yada sallaman gerekiyor ;) o da banu alkan diyor iste..

0|0
    2|1
    • banu alkan saka manasında dedide benim ona begendigm erkek tablosunu söylemem hatamı sizce

• sende soyle bende saka dedim diye...

• Kaçıyor ki kovalayasın. Gidersen peşinden vay haline. Salla gitsin.

1|0
    2|1
  • kendisi doğulu mu ?

0|0
    2|1
  • olgulaşmamış arkadaşın. sarışın bile olsa bırak ki esmermiş :)

1|0
    2|1

Kızlar Ne Diyor 8

• sanal aleme sakın güvenme.daha bunda trip yapan gerçek hayatta seni boğar haberin olsun.

0|0
    0|1
    • ölemi diyosun yaa...?

• Tabiki .Yerinde olsam çokta ciddiye almam ve hayatımdan çıkarırdım onu.

• Senden belli ki farklı bir cevap beklemiş, e sende aslında yanlış bir şey değil tam tersine gerçekleri söylemişsin. Bunu olgunlukla karşılamaması doğal bazı insanlar istediklerini duymadıklarında böyle tavırlar alıyolar. Ona kompliman yapmanı istemiş olabilir yada sarışın sevsem bile seni hiçbirine değişmem demeni istemiştir belki de bilemeyiz ve galiba oda tam olarak ne istediğini bilmiyo. Olgunlukla karşılaması daha iyi olurdu ilişkiniz açısından...

0|1
    1|0
  • Saçmalamış. Kendine güveni olmayan erkekler bu yolu tercih ediyo genelde. Ya da sna karşı bir şey hissetmiyo bahane arıyo olabilir.

1|0
    2|1
  • çok bos bır muhabbet bnce bır kere ınt tanısıp ustune hoslanman hata yol ver gtsın oyle der sert cıkar tabı onu begen tav ol ıstıyo adam

0|0
    2|1
  • Konuştugum demişsin yoksa ben mi yanlış anladım. Kız bitti falan demiş ortada bir ilişki yokken kız niye gelin güvey olmuş anlamadım vallahi :) Yanlış birşey söylememişsin sadece kız arkadaşın senin fikirlerini önemsememiş

0|0
    1|0
  • Erkekler byle şeyleri önemserler sen ona byle bşey sylemesen daha ii ama eğer sseninle konuşmak istemiyosa bunu kuullanmışta olabilir bence hiçi kafana takma nette olan arkadaşlıklara körü körüne bağlanmak iyi değildir bırk gitsin bu ikinizi içinde iyi oolacak emin oll

0|0
    0|1
  • hayalindeki sarışın biriyse onla işin ne bacım?bana sevgilim deseki ben şu tip kızları beğeniyorum direk cevabım yallah olur

2|1
    0|0
  • esmer olduğu halde benim hayalimdeki erkek sarışın mavi gözlü demişsin.çok yanlış.banu alkan cevabı şakaya benziyor

1|1
    0|0
Yükleniyor...