Pilatesss hakkındaa?

pilatese başladım da biraz bilinçsiz bir başlangıç oldu. ebru şanlının çıkardığı özel dvdlerden başladım direk (2 haftada 2 beden incelme ) simdi 3. haftadayım alt bacağımda çatlaklar oluşmaya başladı da bu yüzden mi emin değilim. daha öncede vardı belki az önce farkettim. sizce bacaklara birden yüklenince çatlak oluşur mu? benim bildiğim kilo alırken oluşur çatlaklar. ne yapacam bilmiyorum bıraksammı pilatesi en baştan mı başlasam? yoksa sorun yok mu

0|0
3|3

En İyi Erkek Görüşü

• Çatlak, Hızlı Kilo almalarda ve Vermelerde Olusur. Ancak Egzersiz sonucu verilen kilolarda Çatlak oluşmaz. Aksine cilt sıkılaşır.

0|0
    0|0
    • devammı edeyim pilatese

• hiç uğraşamam ya

Erkekler Ne Diyor 2

• bilmemmm :)

0|0
    0|0
  • ben o ebruyu başka şey için izliyorum sizde plates için yazık :(

0|0
    0|0

Kızlar Ne Diyor 3

• pilates kendi yapabileceğin bir şey değil canım. çok riskli hoca eşliğinde yapman lazım. o dvd ler hiç bilmeyenler için değil

0|1
    0|0
    • ne yapmam lazım şimdi

• evet

• pilatesi boşver o zaman. beslenmene dikkat et öncelikle yemek yemeden ya da kahvaltı etmeden önce su iç bir kaç bardak. spor yapıcaksın tabiki mesela aksamları tempolu 1 saat yürü. onun dışında kilo verdiren egzersizler var. youtube dan bulabilirsin. : ) sağlıklı kilo verirsin

• Hizli kilo alip verince oluyor

0|0
    0|0
  • Kilo verirken de catlak olusabilir.

0|0
    0|0
Yükleniyor...