Facebook ve benzeri sitelerde yediğini içtiğini paylaşanlar hakkında ne düşünüyorsunuz?

starbucks'a gidip eve 50 fotoğrafla dönüp soluklanmadan içtiği kahvenin yediği tatlının fotoğrafını şuursuzca facebook'a atanlardan mısınız ? değilseniz bu konuda düşüncelerinizi alabilir miyim ?

0|0
4|28

En İyi Erkek Görüşü

• Ayar oluyorum, face hesabım falan yok, yahu arkadaşlarım yapıyor bazen kalkıp gidesim geliyor, be zıçtığımın salağı biz daha ordayız, daha yaşadığın bişeyi paylaşma telaşın nedir, bu kadar mı kopuksun soluklandığın hayattan. yok yani kime neyin ispatı, şımarıklık başka bişey değil, basit bir varolma çabası

3|0
    0|1
    • :D yaslnız yönetim soruyu değiştirip reklam almış utanmadan...yuh diyorum. teşekkür soran

Erkekler Ne Diyor 27

• link Felanca cafede süt içmekte link ile birlikte :) millet ne yapacağını şaşırmış çok haklısın.

1|0
    0|0
  • Sadece çok sıkı bi espri olursa yada güzel bi aile fotosu paylaşırım , ama senin gibi düşündüğünü sandığım bi byn arkadaşım hep bu ne yaa derdi telden herseyi paylaşanlar iin amele derdi , ama kendide akıllı telefon alıralmaz bide baktım oy oy oy bizimkide amele olmuş şunla şurda yemekte keyifteydim diye tiskindim :)

2|0
    0|0
  • gorgusuzluk, mesela bide aldigi bileti paylasmak havam olsun der

egosunu tatmin eder, param var der bilmem neyim var der de der..

bu tur seyler insanlari riyakar yapiyor gosteris icin yapiyo artik herseyi..

hoslanmadigim bi durum tabiki de hic yapmadim cok sukur yapmam da ins..

1|0
    0|0
  • sosyal görünmeye çalışan asosyal köy kurnazları...

2|0
    0|0
  • değilim ama bıldıgım bırsey var , ınsanları elestırmenın kısıye pek bırsey kazandırmadıgıdır , cunku adama sorarlar sen cok mu mukemmelsın ! ayrıca her elestırı kısının kendısınde gordugu bır eksıklıgın yansımasıdır ...

1|0
    1|0
  • hiç sorma hacı abla ne görgüsüzler var kocaman at gözlüğü gibi güneş gözlüğü takan mı istersin

hanzo gibi ağzında sigara foto çektiren mi dersin

eee sen ne dersn bi tipler için

0|1
    1|1
    • sanırım sorum sana dokundu :)

• inan zerre dokunmadı

ama şu var ki şöyle bir göz gezdirince benimle aynı fikirde bir çok kişiyi görmek mümkün

eleştirdiğin kişilerle hemen hemen aynı şeyi yapmışsın

hatta abartıp şöyle bir tahmiinde bulunayımyan profil vermende kaliteli pahalı gözlüklerinin markasını belirleyici yanda ki o amblem sembol gibi şeyi gösterme çabandan mı cevaplar mısın bunu

• 1|0
    0|0
  • değilim face fotoğraf koymam hiç genellikle etiketlerler.öyle yapanların sosyallik hastalığı var.

1|0
    0|0
  • Değilim.

Fakat tanıdıklarım arasında bunu yapanlar oldukça mevcut. Hak vermek lazım, insan sonradan görünce böyle oluyor.

1|0
    0|0
  • ne yapcaksin herkes kedisinin paparazisi olmus beee anam :D

2|0
    0|0
  • facebook benim için bitti, bir daha da oraya girmem

2|0
    0|0
  • Ne kadar sosyal bir hayatları olduğu konusunda hava atıyor olabilirler. Ama iyi geçen günü unutmamak, her ayrıntısıyla hatırlamak için her an erişilebilecek bir yerlere kaydedip bunu arkadaşları ile paylaşmak, konuşmak da istiyor olabilirler.

Etkin bir facebook kullanıcısı değilim. Sadece sayılı arkadaşımla iletişim kurabilmek için kullanıyorum. Fakat ortada bir kıskançlık olmadığı iddia ediliyorsa, neden diğerlerinin paylaştıklarından rahatsız olalım? Duvarımı doldukları için mi? O zaman abonelikten çıkarım olur biter.

0|0
    0|0
  • bu insanları toplumdan soyutlamak lazım

1|0
    0|0
  • napsın insancıklar...hayatlarını teşhir zevk veriyo olsa gerek

1|0
    0|0
  • dünyanın kendi ekseni etrafında döndünü sanan cahil ergenler

1|0
    0|0
  • evliliklerinn ilk gününü bile paylaşan biliyom önce ve sonrası diye :)

1|0
    0|0
  • Değilim ve yapanlarda görmemişin önde takla atarak gideni

1|0
    0|0
  • facebook kullanmıyorum.şu anlattığın zihniyete uyuz oluyorum.görmedikler işte bunlar

1|0
    0|0
  • 2019 yılında gerdek fotolarıda faceye duscek kehanetim bu

1|0
    1|0
  • takılsınlar işte :/

0|0
    0|0
  • ergenlerin bir gün büyüyeceği ümit edip gülüp geçiyorum sadece

0|1
    0|0
  • çok ironik. senin de öyle bi tipin var.

0|0
    1|1
  • Lüzumsuz fasarya diyorum.

0|0
    0|0
  • eziklik göstergesidir bence ne gereksiz bir davranış ve harekettir yediğin içtiğin senin olsun gördüklerini anlat atasözüne riayet etmemektir günaha girmektir

0|0
    0|0
  • değilim anlamıyorum da böyle insanlar var ama herkesin seçimi yaşam tarzı bişey diyemeyiz

0|0
    0|0
  • özentilik işte.

yaşamak yerine yaşıyorum reklamı çekiyorlar :)

1|0
    0|0
  • Selpak ile tuvalet keyfi

0|0
    0|0

Kızlar Ne Diyor 4

• her zaman diyorum..asosyal olan tiplerin sanalda sosyal olma çabalarından başka bir şey değil..en güzel pozlar verilir, ne yenir ne içilir paylaşılır..yahu millet balayı fotoğraflarını bile koyuyor nasıl zihniyettir bu anlamıyorum..ayakkabı alır koyar,yemek yer koyar...görgüsüzlük bu olsa gerek..

1|0
    0|0
  • saçma yahu gidiyo kız yediğini paylaşıyo 'bakınnn ben şimdiii bunuuu yicemmm' zııkıım ye amk alan var alamayan var.

1|0
    0|0
  • onun özel paylaşım alanı istersen bakmazsın adam isterse donuna kadar paylaşır bize ne.

0|0
    2|1
    • ne özeli yaaa sende... demekki aynı şeyleri sende yapıyosunki böyle diyosun. böyle seyler ahlaksızlıktır genellikle aile terbiyesi almamıs insanlar yapar bunları

• Şeker şeyler onlar.

1|0
    1|1
Yükleniyor...