Sonunda karin kaslarimi dokundugumda hissedebiliyorum peki gozle gorunur sonuc ne zaman alirim?

Uzun ugraslarim. sonucu karin kaslarimi elle dokundugunda hissedebiliyorum fakat halen gozle gorulur olmadi cok az belirgin ne kadar surer gozle gorunur olmasi 3 ay surermi

0|0
2|2

En İyi Erkek Görüşü

• Karın kaslarının gözle görünür olması için yağ oranının %10 ve altında olması gerekir, aksi taktirde olsa da gözükmeyecektir. Yağ oranını düşürmek için kardio'ya yönelebilir, düşük karbondihratlı ve yüksek proteinli beslenebilirsin. İyi çalışmalar.

0|0
    0|0
    • şu an yag oranim %11.4 yuzde 10 altina cok az kaldi fakat gercekden su aralar yagli yiyocekleri cok fazla yedim o yuzde birlik artosda onun cezasi yuzde 10 lardaydi normalde

• Cok haklisin ben 3 aydir ugrasiyorum karin kaslari icin daha gozle gorulur bile olmadi ama pes etmek yok :)

• Biz 4 senedir spor yapıyoruz pes etmiyoruz, dur daha senin için öyle bir seçenek hiç yok :)

Erkekler Ne Diyor 1

• Proteinli gıdalarla beslenirsen evet

0|0
    0|0
    • Proteinle beslenemiyorm sadece ya protein alimim cok yuksek fakat karbonhidratda aliyorum dikkat etmeye calisiyorym ama bazen nefsime yenik dusuyorum :(

Kızlar Ne Diyor 2

• kaç kilosun ve ne zamandır hangi hareketleri çalışıyorsun?

0|0
    0|0
    • Canim valla 3 ay kadar oldu pek cok harekete calisiyorum ama en cok yaptigim plank mekik alt karin ve yan karin icin baxi hareketler yarim mekik onceden gunde 20 defa filanla baslamistim suanda 150 filan yapiyorum 2 gun yapip 1 gun ara veelriyorum

• arttırmalısın kesinlikle ve alt kaslar için de ters mekik çekmelisin. Yağ oranı da çok önemli mesela benim karnıma dokunduğun zaman taş gibi çok hafif belli de oluyor kaslarım ama yağ oranım 46 olan kiloma bile fazlaydı en son ölçtürdüğümde. Ki uzun yıllar spor da yaptım. yağ oranından haberdar olmalısın ve bir hocaya başvurmalısın sana ğrogram yazması için.

• Yag oranimi olcturdum hastanede surekli olcuturuyorum birde dijital baskul var bende ordanda takip ediyorun fakat onlara guvenmiyorm fazla suanda %11.4 yag orani %50 kas orani hedefim %60 kas yapmak

• alırsın alırsın kanma yanarsın

0|0
    0|0
Yükleniyor...