Yarın öleceğimi biliyorum, bugün ne yapmalıyım sizce?

sizce bugün şuan ne yapmalıyım bu bir soru değil gerçek yarın çok riskli bir ameliyata girecem şansım %25

0|0
19|10

En İyi Kız Görüşü

• yarın aynı günahı işleyecek bile olsan

bugünkü günahın için tövbe et

belki ecel kapını çalar

en azından amel defterinde bir tövben olsun

Hz.Ali

inanıp inanmadığınızı bilmiyorum ama inanıyorsanız bunu yapın,Allah yardımcınız olsun...

2|2
    0|0

Kızlar Ne Diyor 18

• Sen bilemezsin bunları geçmiş olsun

0|0
    0|0
  • Umarım başarılı bir ameliyat olur. Şimdiden geçmiş olsun.

0|0
    0|0
  • geçmiş olsun neyiniz varki allah korusun ya öyle düşünmeyin allah büyük inş olduktan sonra seni burda gene görürüz

0|0
    0|0
  • Şuan hastanede misin?

0|0
    0|0
  • Allahım yardımcın olsun ameliyata olumlu düşünerek gir acil şifalar verir allahım inşallah

0|0
    0|0
  • bence böyle düşünmeyin. bu şekilde düşünerek %25 şansınızı da yok edersiniz. motivasyonunuz çok önemli bu durumlarda. (ne ameliyatı acaba)

0|0
    0|0
  • yarın ölücem diye kendını umutsuzluğa düşürmemelisin umudunu kaybedersen basaramazsın o yuzden sadece o amelıyattan saglıklı cıkıcanı dusun

0|0
    0|0
  • % 25 le ölüceksin.

1. Bunu sen bilemezsin.

2. Düşük bir ihtimal.

3. Geçmiş olsun fazla abartıyorsun çünkü 2 gün sonra ölmedim diye soruyu güncelliyeceksin.

0|0
    0|0
  • sevdiklerinin duaları seni korur, umarım gireceğin ameliyat başarılı geçer

0|0
    0|0
  • böyle düşünmemelisin..

1|0
    0|0
  • bu psikolojiyle ameliyata girmemelisin. sevdiklerine yakınlarına eşine dostuna haber ver. yanında olsun herkes

0|0
    0|0
  • gecmıs olsun acıl sıfalar ya

0|0
    0|0
  • namaz kıl dua et dostlarından dua iste burda zaman geçireceğine

0|0
    0|0
  • sen baştan kaybetmişsin.

0|0
    0|0
  • çok gecmiş olsun ,allah sifa versin

0|0
    0|0
  • İhtimal var sonuçta!

0|0
    0|0
  • Geçmiş olsun. Ne ameliyatı:/

0|0
    0|0
  • bence sen manyaksın sen kendini hemen öldürmüşsün. benim yaşama şansım %1 olsa bile ben o %1lik orana odaklanırdım. sonuçta şansım var değil mi?

Allah istemedikçe uçurumdanda atlasan ölmezsin anlatabildim mi? hem çocuğun varmış onu düşün. onun için yaşamak iste. Allah'a bol bol dua et eminim karşılıksız kalmaz bak inan bana tek bir dua ve yürekten iste. Net söylüyorum.

1|0
    0|0

Erkekler Ne Diyor 10

• Allah yardımcın olsun, şaka yapmıyorum helallik iste. yarın olmaz ise elbet birgün öleceğiz zaten, kul hakkıyla gitmeyelim de.

3|1
    0|0
  • Evladın varmı?

3|1
    0|0
    • 1 oğlum 7 yaşında

• Allah bağışlasın , Sureleri biliyorsa bu gece yatmadan dua etmesini iste bütün duaları bilmiyosa öğret ve o toprağa girene kadar (Allah gecinden versin) o her dua ettiğinde sende ecir kazan. Bİrde mümkünse onunla bolca kucaklaş öp kokla kokla kokusunu ciğerine çek. Ve Unutma Allah istemeden yaprak bile düşmez .

• yaşama şansı %10 olupta bugün hayatta mutlu mesut olanları biliyorum ben.umudunu yitirme ve bol bol dua et yoksa şapkadan tavşan çıkaracağı yok kimsenin.allaha sığın ondan dile burası bi halta yaramaz senin için.geçmiş olsun bu arada allah şifa verir inşallah.

0|1
    0|0
  • hacı sen yarın falan ölmeyeceksin bu 1.. bunu kimse bilemez belki şimdi ölmüşsündür bile bu yazıları okuyamıyosundur belki benden çok yaşayacaksın... doktorların dediğini bir köşeye bırak. Bak bu soruyu keşke buraya soracağına bize yön veren kitabımız ve peygamberizin dediklerini okusaydın peygamberimiz aynen şöyle diyor ; Hiç ölmeyecekmiş gibi dünyaya YARIN ÖLECEKMİŞ GİBİ AHİRETE ÇALIŞIN diyor sende aynen bunu yapacaksın... otur tövbe et yalvar yakar rabbime.. tek çözüm ondadır... sonra normal işine gücüne eşine ailene annene babana bak.. hiç birşeyi takma bu dünya yalan dünya anasını satamm hadi kolay gele bak keyfine adamım :D

0|0
    0|0
  • sevdiklerini ara vedalaş, abdest al tvbe et artık.. Şimdiden Allah rahmet eylesin..

1|0
    0|0
  • ulan yarın ölüceksin madem niye hala burdasın git tövbe et 2 rekat namaz kıl heeç ya ne adamsın arkadaş :D

0|0
    0|0
  • 0|0
    0|0
  • %25'le ölünmez, merak etme..

Sapasağlam adamsın.. Korkma, bir şey olmaz..

0|0
    0|0
  • yarın yaşayacağını kim biliyor sanki.bu kadar riskli ameliyat ne ameliyatıymış çok merak ettim

0|0
    1|0
  • dua et bol bol

0|0
    0|0
Yükleniyor...