Arda Turan'ı Galatasaray'da görmeyi özlediniz mi?

Ben özledim özlemesinede o saçları ne yapmış öyle ya...

BuralARDA biri vardı takımı coşTURAN ama artık yok.. ):

Filipe Luis ile tavlasını oynarken :)

link

0|0
315

En İyi Erkek Görüşü

• arda turan iyidi gs de geri gelsin ya aynen

0|0
    0|0

Senin görüşün var mı?

Erkekler Ne Diyor 14

• arda turan terbiyesizini bir daha anlı şanlı Galatasaray da görmek istemiyorum, bizim işçin en önemlisi vefa ve evet kimse armadan formadan büyük değil.

1|0
    0|0
  • Arda Galatasarayı en zor zamanında yalnız bıraktı en önemliside Fatih Terime sezon başında takımda kalacağını söylemişken sonradan o kararını değiştirmesi büyük saygısızlık oldu

1|0
    0|0
  • oraya gitmekle en iyisini yaptı

0|0
    0|0
  • zaten tr ye geri gelecekmiş

geçen açıklamasını izledim defactodaki deri montlar kıyafetler ispanyada yok , gidip gelmekte zor oluyor, berberlerde burda çok pahalı bir an önce dönücem demişti

0|0
    0|0
  • hayır üçkağıtçı adamın teki.Arda'nın GALATASARAY'DAN kopuşu şöyle olmuştur.Sene 2008 yanılmıyorsam ardayı eski açık çağırdı daha 2.bağırmasında arda arda turaaaaaan diye gitti.Biz çağırdık yeni açık üstte en az 3 kez gelmedi.4.'üncü çağırdık gelmedi ayhan abi geldi daha ilk çağırmamızda Arda gelmeyince formdan falan da düşmüştü biraz bir anlık sinirle 500 kişi küfür ettik hak etmişti sonra bir daha hiç gelmedi yeni açığa gönüllü olarak iyi ki de o küfürleri etmişiz sahtekar adam hiç sevmiyorum.

0|0
    0|0
  • özlemedik orda kalsın

1|1
    0|0
    • başarılı olsun bir Türk olarak ama Galatasaraydan nemalanmasın daha

• sevmiyorum abicim çom yüz buldu havaya girdi okadarda iyi degil el üstünde tutuluyor hala havalar afralar tafralar istemiyorm ben şahsen orda kalsın dahada gelmesin

• çoook isterdim

0|0
    0|0
  • Hiç özlemedim kendisinide hiç sevmem zaten

0|0
    0|0
  • bence iyice pişsin 3 4 sene sonra dönüp gelecegi yer belli zaten

1|0
    0|0
  • uzak dursun galatasaraydan. Allah yolunu açık etsin.

0|0
    0|0
  • A.Madrid de cok kalıtelı işler yapıyor,bence kariyerı bakımından hıc geregı yok.

0|0
    0|0
  • hiç özlemedim

0|0
    0|0
  • sittirsin gitsin hoduk sevmezdim zaten ekmegini yedigi kaba pislemis kancik

0|0
    0|0
  • arda turanı hiç sevmezdim

0|0
    0|0

Kızlar Ne Diyor 3

• arda turan'ı defakto reklamlarında görünce kusuyoruz. bir insan mal olmayagörsün.

0|1
    0|1
  • Kocakafasi eksik

0|0
    0|0
  • Gelsin.

Tavla çekti canım bak.

1|0
    0|1
Yükleniyor...