Her gün görürken unutabilir miyim?

çok sevdiğiniz eski sevgiliniyle aynı okuldasınız.yani hergün görüyorsunuz hala seviyorsunuz ama artık unutmak istiyorsunuz onu görünce bişey hissetmemek istiyorsunuz böyle bişey mümkün olabilir mi hergün görürken unutabilir miyim

1|0
5|8

En İyi Erkek Görüşü

• Göz göze gelmemeye çalış.Onun olduğu yöne doğru dönmemeye çalış. Onun olduğu yöne doğru yürürken yüzne doğru bakarak değilde yere doğru bakarak yürü. Bilinçaltını tazele.Çünkü her tenefüs,e çıkarken+okula gidip gelirken onunla yine her zamanki gibi karşılaşacağına inanarak hayatını idame ettirmeye çalışıyorsun. Bu durumdan vazgeç.

0|0
    0|1

Erkekler Ne Diyor 7

• Büyü bence.

0|0
    1|0
  • evet unutabilirsin ben bunu basardım 4 sene cıktık fakat unuta bildim her gun gormeme ragmen unutabildim ssende yapa bilirsin eger yardım edebilecegim bir şey olursa buradayım

0|0
    0|0
    • aslında senınle konusmam lazım neler yaptıgını anlatman lazım zamanın varsa ...

• unutmanın en iyi yolu dubur,hergün görüp basitleştirmek

0|0
    0|0
  • Öyle unutmak çok zor. Onu görmemek için elinden gelen her şeyi yapmalısın.

0|0
    0|0
  • başka birini bulursun o da sana unutturur..

0|0
    0|1
  • zamanla unutursun elbet görmemen lazım

0|0
    0|1
  • kaderimiz aynı, ben daha unutamadım ve hayatımdaki en büyük amacım o kızla evlenmek oldu

0|0
    0|1

Kızlar Ne Diyor 5

• Onun kötü yanlarını görmeye çalışırsan soğursun.Ama tabi bu senin elinde değil,çocuk mükemmelse yani:)) Kendine bu şekilde acı çektirmeyi seviyorsun bence,insan genelde zor aşkı sever.Ama yakışıklı bi çocuk görsen belki biraz aklın ona kaysa...Tabiki tasvip ettiğimden değil bu durum ama yani başka insanlarla ilgilensen...

0|0
    0|1
    • Fotolarına baktım da senin unutmaaya çalıştığın biri olsa ne olur olmasa ne olur.Erkek seni unutmak istiyorsa ördek pozuna bakması yeterli bence.:)

• sana fotograflarımla ılgılı yorum yap demedım ama yada o unutmak ısterse ne yapsında demedım :)

• Biliyorum arkadaşım biliyorum.İyi unutmalar:))

• Onu en tiksindiğiniz kişi,hayvan,yemek yerine koy :) Bak o zaman nasıl nefret ediyorsun :) Unutamazsın, sadece hatırlamaz yada vazgeçersin :)

0|0
    0|0
  • kötü bir cevap ama ben unutamadım:(

0|0
    0|1
    • anladım :(

• cok zor cok anlıyorum senı ama bızım ıcın en ıyısı unutmak ama nasıl

• dimi nasıl_? :( kolaylık versin ALLAH

• Sen unutmak istesen bile,unutur mu o beyin? Her gün görüyorum diyorsun bir de..

0|0
    0|1
  • valla böyle bir tiple o seni çok kolay unutabilir. böylece unutmak zorunda kalmazsın

0|0
    0|0
Yükleniyor...