Jerome boateng ve mehdi benatia gibi balon stoperler neden bu kadar abartılıyor?

jerome boateng ve mehdi benatia gibi balon stoperler neden bu kadar abartılıyor? Ntvsporda özellikle güntekin onay ve mehmet demirkol konu b. münih oldumu bu savunmacıları şişirdiklerini övdüklerini gördüm bu balon stoperlerin neresini övüyorlar? hayır yani yıllarca futbolun içinde olmuş insanlar bu balon ve abartılan stoperleri nasıl över?

• mehmet demirkol ve güntekin onay ezberci konuşuyorlar yoksa bu iki stoper balonun en alası
    0% (0)44% (7)35% (7)Oy Ver
  • diğer
    100% (4)56% (9)65% (13)Oy Ver
Cinsiyetini belirt oyunu kullan KızımErkeğim

0|0
3|7

En İyi Erkek Görüşü

• banatia hakkında biraz haklı olabilirsin belki ama jerome boateng te gerçekten iyi stoper bence aynı zaman da ön libero da oynayabilen bir arkadaşımız :D yalnız messi den o onur kırıcı çalımı yedikten sonra yerle bir edildi :D aynısını suarez David luiz e yapmıştı :D

0|0
    0|0
    • benatiaya balon diyosun neden boatenge balon demiyosun?

• r. madrid barcelona kadroların ynında hiçtir b. münih kadrosu.

• bkral takımı olduğu için reali de sevmiyorum :D
      forza barça :D
      Barcelona es mes que un club :D

Erkekler Ne Diyor 6

• sen daha önce de Bayern Munchen ile ilgili olumsuz bir soru açan kızsın sanırım o soruya da yazmıştım buraya da yazayım bana göre Avrupa'nın en iyi kadrosu Bayern Munchen'de şu an.

0|0
    0|0
    • sorum için ne diyosun?

• pep guardiola dünyanın en iyi hocasıdır. ama kazma ordusu bir takımla ancak bu kadar tiki taka total futbol oynayabilir.

• o kazma ordusu dediğin takım guardiola gelmeden 1 sene önce hem şampiyonlar ligi şampiyonu oldu hem de bundesliga tarihinin ğuan rekorunu kırarak şampiyon oldu. Almanya kupasını da aldı. guardiola geldiğinden beri o başarının yanına bile yaklaşamadı. bayern munchen'in kadrosu tiki taka futboluna çok uygun olmayabilir de sorun dünyanın en iyi hocası dediğin adamın tiki taka futbolundan başka hi. bir şey oynatabilecek kapasiteye sahip olmamasından kaynaklanıyor. ayrıca seviyeli olduğu sürece her görüşe saygım var dedim ama o kullandığın kazma ordusu ifadesi çok seviyeli olmadı bu seviyede tartışmayı ve futboldan anladığını düşünmüyorum.
      bye

• mehmet demirkol ve güntekin onay'ın konu hakkındaki görüşleri değerli;ama bence de iki stoper de vasatın biraz üstünde sadece...

0|0
    0|0
  • Evet Harun abi haklısın :)

0|0
    0|0
  • John Terry ve Ivanovic
    benim için en iyi iki defanstır.

0|0
    0|0
  • Benatia neysede boateng gayet iyi

0|0
    0|0
  • mehmet demirkol ve güntekin onay ezberci konuşuyorlar yoksa bu iki stoper balonun en alası

0|0
    0|0

Kızlar Ne Diyor 3

• Diger gizlicim 😄

0|0
    0|0
    • beni kıskanıyosun dimi her sorumda benim tersimi konuşuyosun?

• eğer bana erkeksin diyosan öyle bilebilirsin benim için problem olmaz.

• Sana erkeksin diyen olmadi ki niye ustune alindin sen hayirdir? 😂😂😂😂 bu kadar belli edilmez ki ya neyse yazma daha

• kız olduguna eminmisin :O

0|0
    0|0
    • evet kızım neden şaşırdınız?

• o iki oyuncuyu tanımak cok iyi futbol gözlemi isterde ondan. tanıdktan sona böyle bir yorum yapmak.. şaşırtıcı geldi. fake demiyorm yanlıs anlama sadece sasırdm

• evet ama sende bir kız demez ama çok çekicisin ;)

• Oha bu soruyu soran ciddi ciddi bir kız mı?

0|0
    0|0
    • evet neden şaşırdınki?

• Şaşırmam gayet doğal değil mi harun abi ☺️

• harun abi ne

Yükleniyor...