Eskisi gibi değiliz olamıyoruz... Neden kaçıyor benden?

bugün bunu daha iyi anladım 2 ay önce bana balık yapmıştı elleriyle o gün hayatımın en güzel günüydü sanki ama bugün..sözde yine aynı şeyleri yaptık ama o kadar farklı ki..beni sabahtan sınır etti sonra öğle yemeğine yine balık yapalım dedi gittik balıkları yaktı yapamadı yapamayınca sinirlendi bana soğuk davrandı üşüyorum dedi durdu ben usumuyodum sanki:Shiç güzel değildi hatta çok kötüydü moralim çok bozuldu sonra da bana diyosun ama asıl sen beğenmedin dedi durdu olmadı işte olmadı bugün hiç olmadı:(ben bana böyle uzak olmasını istemiyorum eskisi gibi olmak bu kadar zor mu neden olmuyo o günü yaşayan da bizdik bu günü yaşayan da..2 ayda bu kadar nasıl değişiyo her şey neden yani neden onu bu kadar severken neden kaybediyorum neden kaçıyo benden

0|0
1|4

En İyi Erkek Görüşü

• hımmm sorun şu : balık . bütün sorunların kaynagı balık bidaha yapmazsınız aranız düzelir . bidahada balık yemeyin

0|0
    0|0
    • sorun balık değil ben 2 gunu karsılastırdım ve ne kadar uzaklastıgımızı gordum hic neden yokken ustelik

• vallah ben bişey anlamdım en iyisi sen durum degerlendirmesini yap mantığığn ve kalbin aynı anda ne yapmanı söylüyosa onu yap

• tesekkür ederim

Erkekler Ne Diyor 3

• anlamadımkı balıgı yaktı dıye uzulmuyon demı

1|0
    0|0
    • yaktı yaktıgı için sinirlendi sinirlenince cok uzak oldu sustu oturdu..bu da beni cok uzdu yani 2 ay onceki haliyle bugun arasında daglar kadar fark vardı:(

• olsun sen de burnu surtsun

• asıgım ona ben

• iyi insanlar yoktur iyi kararlar vardır

0|0
    0|0
    • iyi karar ne bu durumda

• hadi allah yardımcın olsun, good luck ;)

• tesekkür ederim:)

• eskisi kadar sevmiyor galiba seni

0|0
    0|0
    • neden ama yaa neden:(naptım ben ona

Kızlar Ne Diyor 1

• senden kacmasinin sebebi belkide sen degilsin benlki kendisinin bir sorunu vardir bence onu yargilamadan iliskinizi yargilamadan önce sabir edin sabir her kapiyi acar bekleyin siz ona ilgili davranin yeter .. hem sonucta bir kere olmus bir olay bu kadar kafaniza takmayin düzelecektir insallah allahin izni ile :)

0|0
    0|0
    • cok uzuldum gercekten ama oyle yapmasına bana o kadar soguk davrandı ki butun gun sabahtan aksama yani zaten beni uzdugu için balık yapalım dedi ama daha da beter etti

Yükleniyor...