Hürrem hamam otu yağını nasıl kullanmalıyım?

canolarr nette yorumlarına baktım kullananlar çok memnun. bende bi deneyeyim dedim sipariş verdim ısaallah etkili olur. benim sorumm aranızda kullanan varmııı hiçc? bacaklarım da denemek istiyorum ama sağ bacağımı geçen hafta ağda yaptım sol bacağıma yetmediği için yapamadım yani sol bacak kılı duruyor ama sağ bacağım da hiç çıkan yok ağdadan sonra. bugün hürrem yağını ilk kez kullanıcam ağda yaptığım bacaktaki kılların çıkmasını bekliyimmi yoksa sol bacağımıda ağda yapıp ikisinede uygulayayımmi? KUSURA BAKMAYIN BİRAZ UZUN OLDU AMA OKUYUN Bİ ZAHMET :D

0|0
3|5

En İyi Erkek Görüşü

• iyice araştırmadan uygulama. cünkü sorun olabilir..

0|0
    0|0

Erkekler Ne Diyor 4

• ben bıyerde sasırdım sag bacagını yaptın agdamı bıttı ))))) tek bacagına yettı heee ))) kusura bakma ya neyse okadarmı kıllı bacakların

0|0
    0|0
    • yok yaa evde agda az kalmis bende gecen hafta sag bacagimi aldim sol bacagima yetmedi :)

• recep ivedık gıbı hehhehe

• lazerrrrrrrrrrrrrrrrrr

0|0
    0|0
    • paraaaaaaaaaaaaaaa

• bakalim bi seansi uyguladim simdilik bisey diyemiycem cikmadi daha bacagimdaki killar iki hafta oldu baslayali. eger faydasini gorursem butun dunyaya reklamini yapacagim ;))

• Ya boşver niye alıyosun kılları, bırak dagınık kalsın :))

0|0
    0|0
    • maymunlarla akrabaligim yok:))

• uygula bakalım elbet faydasını görürsün

0|0
    0|0

Kızlar Ne Diyor 3

• Hiç deneme bile jilet gibi çıkarıyor

0|0
    0|0
  • ahah :)) gorur gormez cok kotu bir anım aklıma geldi.. eldivensiz kullanma olur mu :) + agda gibi degil, kullananıp memnun kalanlar sanırım hamam otundan once jilet kullanıyorlardı ki, jilete gore iyi olabilir, ama normal zamanda agda kullanıyorsan ondan memnun kalmayacagının garantisini verebilirim.

0|0
    0|0
    • benim dedigim hamam otu yagi sen hamam orumu kullandin

• faydası yok..

0|0
    0|0
Yükleniyor...