Bakışlarını kaçıran kız?

Sınıfımda sevdiğim bir kız var. 1 gündür yoktu onun özlemiyle olsa gerek bu sabah gördüğümde konuştuk. Bir an gözlerine dondum kaldım. Sonradan anladım dikkatli dikkatli özlemle gözlerine dalmışım. Kız yüzünü birden çevirdi. Gülümsüyordu. Nerede görsem bir an göz göze geliyoruz sonra yüzünü çeviriyor. Görmezlikten geliyor. Sebebi ne olabilir? Çekiniyor mu? Yoksa bana karşı dolu mu? Anlamadım...

0|0
3|0

En İyi Kız Görüşü

• Bazı insanlar çok uzun süre göz teması kuramazlar,hele ki çok muhabbeti olmayan biriyleyse.Sana olan ilgisini belli edecek kadar bakıyor ama devamını getiremeyecek kadar utangaç ve hanım hanımcık.Eğer bir şeyler olacaksa,bunun temellerini senin atman gerekecek;senin adım atmanı bekliyordur.Bence çekingenlik ve birazcık adımlarını emin atma çaabası var:)

0|1
    0|0
    • o kadar kapalı bir ortam ki ne yapacağım bilmiyorum...

• Dışarıya davet etmen gerekecek.:)

• evet bende şimdi böyle bir şey düşünüyordum. damdan düşer gibi konuşmak iyi olur :)

Kızlar Ne Diyor 2

• göz kaçırıyorsa ya gıcık oluyordur ya da aşıktır.

0|1
    0|0
  • uzun uzun baksa uzun uzun süzdü dersin . gözlerini kaçırsa gözlerini kaçırdı dersin. yüzüne bakmadan konuşsa terbiyesiz dersin yahut tam tersi utanıyo dersin kız nasıl bakcak Alla'sen?

0|0
    0|0

Erkekler Ne Diyor 0

Erkekler görüş yazmamış.

Yükleniyor...