Türkiye de ne zaman ptotein tozuna ilaç demekten vazgeçicekler?

Görünce nedense sinir oluyorum "ilaç, kimyasal, bırakırsan sarkar." diyenleri. Hala bu düşüncelerden kurtulamadık yıl olmuş 2015.

0|0
5|15

En İyi Erkek Görüşü

• kimseye bişey ispatlamak zorunda değil kimse ya kullanacak cesareti olmayan kullanmasın :))

1|0
    0|1
    • İspatlamak zorunda değilim evet ama insana bu kadarı da olmaz pes dedirtiyorlar. 😄

• O kadar olmaya gerek yok fazla olduğunu kabul ediyorum ama hakkını da yemiyorum. 😊

• öyle öyle adamın işi oymuş bakmış kendine saygı duymak lazım :))

Erkekler Ne Diyor 14

• kendi kilonuz kadar gıdayı bir seferde yeseniz alamayacağınız proteini bir kerede ve direk olarak kana karıştığı için kesinlikle sağlıksız olan kimyasal. insanın doğasına aykırı. kas geliştirmede gözle görülür bir etkisi olan ancak bazı doğal besinlerle de daha uzun vadede de olsa aynı sonucu alabileceğiniz malzemedir. kana hızlı karışıyor mu? evet. demek ki kimyasal bir durum. var. herşeyin doğalı iyidir. geç olsun güç olmasın!

0|2
    1|0
  • Protein tozu bir kimyasaldır, kilo alamayanlar için üretilmiştir. Protein tozu bırakılırsa sarkma olmaz ama spor bırakılırsa doğal olarak sarkma olur. Hatta sporu bırakıp abur cubur düşerseniz murat bozun sporu bırakmış haline dönebilirsiniz.

1|0
    0|0
  • ilaç deva, çare, em, önlem, derman. kelimeleri aynı anlama geldiğine göre protein tozuna da ilaç denilmesi konusunda sıkıntı yok.

1|0
    0|0
  • Geliştiğinde

1|0
    0|0
  • doğruluk payı var ama
    bilinçsiz kullanılınca zararlı bir hayli

1|0
    0|1
  • ilaç :)

0|1
    1|0
  • Zor. Bir 50 yıl daha lazım.

1|0
    0|1
  • Bilmiyorlar, anlatamazsın. En az 40 yıl gerideyiz her konuda.

1|0
    0|1
  • Hııı kullan bırak bakalım nolacak acaba hatta streoid de al

0|1
    1|0
    • Farkındaysan steroid e zararsız demedim.

• Avrupada gençler deri altına yağ enjekte ediyor bizde mi yapalım nedir bu yahu bu iş sabırdır 7yıl vücut geliştirme yapan eleman doğal yoldan anca 10 kilo almış kas bazında salona çocuk geliyor dayanıyor herşeye 5 ayda şişiyor bu mudur olay

• Derinin altına yağ enjekte edelim demiyorum. Ama zararı olan şeyler de değil bunlar. Kim bunlar yüzünden ölmüş ki.

• Galiba hic bir zaman

1|0
    0|0
  • BB ve VG sporu içerisinde o seviyedekilerle mümkünse muhabbet etme ve tavsiye alma derim iyi çalışmalar

0|0
    0|0
    • Kesinlikle tavsiye almam zaten 😊 teşekkürler sanada iyi çalışmalar 😊

• Ben kakaoulu süt yerine içiyorum

0|0
    0|0
  • cahillik tavan yapmıs bır ulkede kımseye anlatamassn

0|0
    0|0
  • doğru olabilir , hiç kullanmadım gerçi :D

0|0
    0|0

Kızlar Ne Diyor 5

• Katiliyorum.

1|0
    0|1
  • Proteinin kendinden neden hemen alamıyorsun kardeş aynı vitamini..

Demekki içindek kimyasallar varki 1 kilo etten alamadığın değerleri hemen sana sağlıyor. İçinde kimyasallar varsa tatlım onun adı ilaçtır...

Bunu iyice araştırdığını varsayarak cahilce yazıyorum sana..

0|1
    0|0
  • ya canım valla ben ne demek istediğini anlayamadm zahmet olmazsa acıklar mısın

1|0
    0|0
    • Spor yapanlar genelde protein tozu kullanıyorlar daha çabuk gelişmek için ya da yeterli besin alamıyorlarsa. Genel olarak insanlar da protein tozuna ilaç diyor. Halbuki protein tozu gıda takviyesidir. Diğer ülkelerde bunun mantığına varılmıştır ama türkiyede hala ilaç diyorlar.

• Bir şey değil 😊

• Sen proteini yazmayı öğrenince :))))

0|1
    1|0
  • bence hıc degısmez

1|0
    0|0
Yükleniyor...