Başınıza gelen en komik olay nedir? Söyleyin de gülelim!

İlk önce benim başıma gelen komik bir olaydan bahs edeyim. Bir gün hastaneden çıkmak için çıkış kapısına doğru ilerliyorum, hastanenin çıkış kısmı komple cam , bende sanıyorum ki kapıların hepsi açık, bende aceleyle oyle bir hızla giderken bir şey beni durdurdu, cama öyle bir yapışdım ki 2 dakika kendime gelemedim . Allahdan 1 kişi gördü beni, oda yerlerde yatıyordu gülmekden. O an çok utanmışdım . Siz de beşınıza gelen komik olaylarınızı anlatırsanız sevinirim

0|0
0|5

En İyi Erkek Görüşü

• aynı olay faillg bi şekilde içinde benim oldugum bi ortamda yaşandı. bi tekstil firmasında güvenlik işi yapıyordum yaklaşık 3 yıl önce. güvenlik noktası firmanın giriş kapısının hemen yaninda iç kısımda. bayan erkek işçiler giriş çıkışı bizim nezaketimiz de yapıyorlar. uzun bi süre devam eden çevre tadilatı sonucu giriş kapısıda değiştirildi ve gösterişli bi cam kapı yapıldı eski demir kapı yerine. o günlerde güzelliği ile pek dikkat çekmeyen ama fiziği ile on numara genç bi dul basima musallat olmuştu. olayın geçtiği gün giriş kapısının karşısında üretim hanelere çıkan merdivenlerden aşağı iniyor bu arkadaş. kalkıyor ve nereye diye soruyorum. kendisi de randevusu olduğunu arkadaşı ile buluşacağını izin aldığını havalı bi şekilde söyleyip izin kağıdını uzattı çıkışını yaptıktan sonra cam kapıya yöneldi ve bana artistik bakışlar eşliğinde kapıya çarptı. ama ne çarptı. tüm camlar komple sallandı. üzüldüm öyle böyle çarpmadı ama gülmekten kendimi alamadım. gözlerimden yaş geldi o derece. üst katta ki üretim müdürü bile sese geldi kızı gördü güldü. neyse kızı kaldırdım su verdik başına buz koyduk kocaman şişmişti. sonra genel müdürü aradım talimatı ile hastaneye gönderildi kız 3 gün rapor aldı. tek değilsin yani soru sahibi :)

0|0
    0|0
    • Yine ben ucuz kurtulmuşum, beni goren hiç diyilse 40 45 yaşlarında bir beydi . Aklıma geldikce deli deli gülüyorum

• ha sen azerbaycan da yaşıyorsun bende türkiye de yaşayan azeri sandım o yüzden sordum ikinci kez. evet bizimde fındık meşhur. yakın mi sizin şehir türkiye'ye? türkçe'n bayağı iyi şive falan yok yani :)

• Bİzim sınırlarımız Gürcüstan çok yakınız . Türkler Azerice bilmeselerde biz Türkce biliyoruz . Türkce diziler falan filan ,ordan biliyorum

Erkekler Ne Diyor 4

• spor salonundan çıktıktan sonra gördüğüm bir kıza kafamı çevirip aynı zamanda yürümeye devam ederken önümdeki kolonu göremeyip o kolona çarpmam ki kimse görmediği için ucuz atlatmışımdır.

0|0
    0|0
  • Vapurda bayan tuvaletine girmiştim yanlışlıkla.Dışarda 5 6 hatun beklemiş çıkiyim diye çıkınca şaşırdım kafamı çevirip baktım yanlış girdiğimi anladığımı görünce baya bi kikirdediler.

0|0
    0|0
    • Yüzünün nasıl kızardığını düşünü biliyorum . Yine iyi, beklemişler seni ,ya içerde yakalasalardı , sağ salim çıkamazdın ordan

• içeri girdiğimde bi kadın vardı bende salak yanlış tuvalete girmiş diye düşünüyodum kaçmıştı kadın:/

• HA HA HAAAAAAAAAAAAAAAAAA

• Orta 2 ye gidiyordum. Okul takımı maçı vardı. Tabi bütün kızlarda izlemeye gelmişti. Ve ben iyi oynuyordum ve bütün kızlar futbolumun hastasıydı.Maçta bi pozisyona girdim ve topa vurduğumda kramponum çıkıp havaya uçmuştu ve benim karizmam yerdeydi :( :D :D

0|0
    0|0
  • sınıf sessizken sınavda yellendim.tüm sınıf gülmüştü.benim yaptığım anlaşılmadı ama utandım

0|0
    0|0
    • Beni tanımadığın için söyledin burda , ya tanıdığın birisine itiraf etdinmi bunu?

• tanınmadığım için bak gizliyim sonuçta

• İY yapıyorsun söyleme kimseye

Kızlar Ne Diyor 0

Kızlar görüş yazmamış.

Yükleniyor...