Bir erkeğin bir kadına kaşar demesi

internette bir platformda tartışma esnasında, erkeğin kadınlara yönelik direk bel altı ''kaşar'' gibi kelimeler kullanması hakkında düşüncelerinizi (küfürlerinizi) alalım :) neden bir erkek altta kaldığını anlayınca karşı cinse karalayıcı sözler sarfeder ? kadınlarda bu yok bak. bazı erkekler bunu çok yapıyor.

0|0
7|15

En İyi Kız Görüşü

• hiç konuşmazsın suskun derler..

çok konuşursun dırdırcı derler..

Hareketli cıvıl cıvıl olursun kaşar derler..

surat asarsın meymenetsiz derler..

etrafa aldırış etmezsin havalı derler..

sosyal olursun oynak derler..

derler bacım derler kadın olmak zordur bu hayatta..

1|2
    0|2

Erkekler Ne Diyor 15

• Bu denyo milletin, cinselliği bir aşağılama yöntemi olarak kullanması yüzünden böyle bu..

''..kerek cezalandırmak'' denilen bir şey var..

1|0
    0|0
  • şimdi bi de şu var kimse durduk yere beyaz peynire kaşar demez... kuyruk sallamayan kovalanmaz kardeşim.. öpüyorum..

0|0
    1|0
  • böyle konuşan hemcinslerimden nefret ediyorum. ergenliğini bitirememiş ezikler hepsi

1|1
    0|0
  • Aciz insanın iki metodu var.Ya fiziksel şiddet yada sözle taciz.bu herkes tarafından bilinir hale geldi zaten

1|0
    0|0
  • hos degil ama etme bulma dunyasi

sen ona kiro der hakaret edersen o da sana kasar der hakaret eder..

kimseye hakaret etmediyseniz hakarete de maruz kalmazsiniz..

kader adildir, haksizlik yapmaz, ama hakaret etmissen biri de cikar sana eder..

0|0
    1|0
  • Kişiliğini ve karakterini ortaya koyuyor resmen..!

1|0
    0|0
  • Kedi ulaşamadığı ciğere "Kaşar " dermiş ! Nasıldı o söz akjsdhja :S

0|1
    0|0
  • kaşara kaşar denir ama.yapcak bişi yok :D o tip erkeklere de erkeğin or*spusu diyoruz :D eşitlikden yana sıkıntımız yok :D

0|0
    0|0
  • erkek altta kaldığını anlamıyor orda bu sitedede gördüğümüz gibi ufak tefek yalanlara kanarak hemen sex yapmayı, sevişmeyi kabul eden kızlar olduğu sürece, ve o erkeğin karşısına çıkan kızda eğer bakire değilse erkek herzaman o lafları kullanır...

çünkü karşısında herzaman bünyesi zayıf bir varlık vardır

0|0
    0|0
  • Küfreden kadınları napacaz :?:

0|0
    0|0
  • "Kadınlarda bu yok bak" Cidden bu cümle ile tarafsız bir soru olmadığını belli etmişsin.

0|0
    0|0
  • Kadınarda yokmu sesli güldüm

0|0
    0|0
  • anlam veremiyorum ya onların hepsi cahil ön yargılı. şu an ağzımı bozucam ama neyse.

1|0
    0|0
  • onlar erkek ama adam değil

1|0
    0|0
  • çekemiyor yada elde edemiyor ondan

1|1
    0|0

Kızlar Ne Diyor 6

• ''Pasif erkekle laf kavgası, namusuna olur damgası '' :)

1|0
    0|1
  • Kuyruk acısı bacım, kuyruk acısı. Ama biri bana o kelimeyi dese anasından doğduguna pişman ederim.

1|0
    0|1
    • internet ortamında o şerefsizlerden çok çıkıyor canım. sıkıyorsa real de desin biri hiç şansı yok şehri terketmek zorunda kalır

• aynen öyle canım yeminle basarım orasına tekmeyi namusuma ve serefime laf edelilirse dayanamam

• bazı erkek ve bazı kadınların yaptığı bir sözde savunma sanatı ya anneye ya bel altına vurulur kişilik bozukluğudur bir de söyledikten sonra oh ne iyi söyledim diyerek bıyık altı sırıtılır rahatlanır

0|0
    0|1
  • İşine gelmedigi an küfür kendılerını daha mı baskın hıssedıyorlar bu sekılde bılemem

0|0
    0|0
  • İtinayla küfür ederim.

1|0
    0|0
  • ayy evett harika demişssn canım çok haklısın kız haklı olsada olmasada direk kufure sarılıyolar hayır yanı niye dogru duzgun laf sokmaya calısmıyolar kufur etmeye yeteneklılerde laf söylemeye mı yeteneksızler

1|0
    0|1
Yükleniyor...