Unutamadığınız maç hangisi?

arkdaşlar hiç unutamadığız hayalinizden hiç çıkmayan maç hangisi mesala benim gs- bilbao maçı hagi nin yan filelerde kalan sütuna 2 saat gol diye bağırmıştk o şekil konsantre olmuşuz maça yanı

0|0
8|13

En İyi Erkek Görüşü

• Eskiye gidersek baya unutamadığımız maçlar var ancak ben eskliye gitmeyeyim 2008-2009 sezonunda Ali Sami Yen´de oynadığımız Galatasaray-Bordeaux maçı 4-3 yenmiştik haikaten süper bir maçtı 10. saniyede gol yemiştik sonra tek kale bastırdık Kewellin inanılmaz golü 3-1 yaptığımızda bu iş bitti dediğimiz ama sonra 3-3 olan maç son dakikada Sabrinin şutuyla havalara zıpladığımız maç link

0|1
    0|0

Kızlar Ne Diyor 8

• Kimse futboldan baska mac izlemiyor herhalde. kadinlar voleybol olimpiyat elemeleri turkiye rusya. Teniste de djokovic ve tsonga nim bi maci cok heyecanliydi gecen seneydi sanirim. Futbolda da 3-2 biten cek cumhuriyeti turkiye maci superdi. Ozellikle 2. Yari

0|0
    0|0
    • basketbol da turkiye sirbistan maci ne muthis bi.macti yari finale.ciktik son saniyelerde

• benım fb ıle oynadıgımız sampıyon oldugumuz mac unutamadıgım bır mactır 12 mayısta

0|0
    0|0
  • türkiye-almanya maci bütün komsular bi evde toplanip o maca bakmistik sonrasi hüsran

0|1
    0|0
    • ewet benimde unutamadigim maclardan biri yensek yari final.oynuyacaktik ilk golude biz atmistik

• Hırvatistan - Türkiye maçını unutamam. Gol yediğimizde gözyaşlarımı tutamamıştım. Semihin golünde havalara zıpladım penaltılardada öldüm öldüm dirildim.. mükkemel maçtı yaa

0|0
    0|0
  • 16 Mayıs 2010 Bursaspor-Beşiktaş maçı :D Off ne gülmüştüm aynı anda Fenerbahçe Trabzonspor maçı vardı : Biri 2 2 mi dedi :D:D

0|0
    0|0
  • beşiktaş 3- barcelona 0 maçı.ahmetle pascal coşmuştu:))süper bir maçtı

1|0
    0|0
  • gs li değilim ama sene 1997 galiba 90 dakıkada hakan şükürün golüyle şampiyon oluşlarını unutamıyorum.Yanlış hatırlıyorsam düzeltin.

0|0
    0|0
  • Galatasaray/Balıkesirspor maçı yahu. Nasıl 1 gol attık hayret içerisindeyim :D

0|1
    0|0

Erkekler Ne Diyor 12

• Londradaki Chelsea:0 Beşiktaş: 2

Beşiktaşım 10 kişiyle uzun zaman sahasında puan kaybetmeyecek olan İngiliz devini devirmişti.Sesim 2 gün kısıktı ama değdi

0|0
    0|0
  • ohoo fenerbahçe gs 6-0 lık maç ,penaltılarla sevillayı elediğimiz maç ,türkiyenin altın golle senegali yenmesi

0|0
    0|0
    • beberuhi gs 3 kirmizi kart yedigi macida unutmamissindir hakem saolsun

• valla sen öyle deyince ali samiyende 4-0 yendiğimiz maç aklıma geldi

• TV'den izlediğim Arsenal maçı, Leeds maçı Real Madrid maçı diyebilirim.

Canlı olarak Bordeaux maçını 1 numaraya koyarım, Sabri iğne deliğinden geçirirken bir çok insan vurmaa vurmaaa diye bağırıyordu :) Sonra geçen seneki 3-2'lik BJK maçı ve bu seneki Man Utd maçı gelebilir (koreografi açısından)

0|0
    0|0
  • tarih 16 subat 2004 lider besiktas saat 4te baslayan macta kocaelinde istanbulspora yenildi bizde maca gidiyoruz rakip gs kadikoyde mac girdik maca 1-0 oldu nobreyle omer 1-1 yapti dayima dedim dayi bizde haftaya lider oluruz dedim baktim dakka oldu 80 gol yok dayim dedi bu hafta olucaz lider 85te yozgatli atti stat yikiliyo oyle bi sevinmistikki beynim donmustu

0|0
    0|0
  • werder bremen macı...1 saat yerimizden kalkamamıştık üsüntüden..sora hep çok istedim o takımı,rövansı alalım diye,antalyadaki rixos cup dışında hiç gelmedi adam gibi bir macda..

0|0
    0|0
  • türkiye-senegal maçı. ilhan mansızın müthiş golü

0|0
    0|0
  • İlhan Mansızın yıldızlaştığı bi gençlerbirliği maçı oynamıştık 4-3 onlar kazanmıştı ama hafızalarda yer eden bi maçtı.bir de 34 İSTANBUL HATIRASI var tabi.Gs nin Arsenal zaferi gecesi de hafızamda.

0|0
    0|0
  • galatasaray-neuchatel xamax

0|0
    0|0
  • Galatasaray - Fenerbahçe geçen senın şampıyonluk maçı

0|0
    0|0
  • haginin monacoya attıgı gol ve tabiki unutulmaz arsenal-galatasaray maçı idi

0|0
    0|0
  • 2-1 bjk liverpool rövanşınıda unutamıyorum :)

bide 3-4 fb bjk

0|0
    0|0
  • gs-arsenal ve gs-r.madrid maçları uefa ve super kupa ne heycandı ama

0|0
    0|0
Yükleniyor...