Evliler nasıl bir aile hayatınız var? Bekarlar nasıl bir evlilik hayatınız olsun istersiniz?

Ne umdunuz, ne buldunuz? İlk günler nasıldı, şimdi nasılsınız?

Ya siz bekarlar? Nasıl bir evlilik hayal ediyorsunuz? Ya da evlilik hayal ediyor musunuz?

0|0
6|8

En İyi Erkek Görüşü

• evlilik büyük sorumluluk keske hayallerdeki gibi olsa ama değil cevremde yeterince örnekleri var millet oyuncakla oynar gibi evlenip ayrılır hale geldi

2|1
    0|0

Erkekler Ne Diyor 7

• evımı cok sevıyorum en basiti benı evden sogutmayacak bir eş yanı guleryuzlu acık sözlu ne istedıgını ne dedıgını bılecek ıyı gunde canım deyıp en ufak bır tartışmada saygısızlık yapmayacak sorunlarını surat asmak trip atmak yerıne tatlı dille konuşmayı deneyecek, temiz bakımlı olacak mümkünmü acaba :) böyle bır ınsana benım sunacaklarımı konusmaya gerek yok zaten

0|0
    0|0
  • 4 kadın minumum 20 çocuk yer :alaska

0|0
    0|0
  • Evlilik zor zanaat. Karşılıklı güven ve saygıya dayalı bir evliliğim var. Allah herkese nasip etsin. 15 yıldır inişli çıkışlı günlerimiz oldu. Bundan sonrada öyle olacağı kesin.

İşin en önemli kısmı karşındaki insanı değiştirmeye çalışmadan olduğu gibi kabul etmekte bence( Bizce) . Karşı tarafı değiştirmeye çalıştıkça işin tadı kaçıyor.

0|0
    0|0
  • evlenırsem 3 ay bal ayı yapıcam jullieti afrikaya götürcem bak dicem ne insanlar var haline şükret dicem

0|0
    0|0
  • Bu halimize de çok şükür. Evlenince de pek bir şey beklemiyorum açıkçası

0|0
    0|0
  • güzel bir evlilik hayal ediyorum

0|0
    0|0
  • "yakışıklı konuşkan erkek mı ?, Ya da evlilik hayal ediyor musunuz?"

Etmiyorum :)

0|0
    0|0

Kızlar Ne Diyor 6

• Öyle düğün dernek işi bize ters , sadece huzur istiyorum , evdeki huzur mutluluk budur ...

0|0
    0|0
  • ne umdum ne buldum... Allah'a çok şükür ki ilk günden bu yana herşey umduğum gibi gitti evlilik hayatımda tabi ki her zaman herşey çok toz pembe olmuyor.. yılın son ayında bizi çok üzen birşey yaşadık mesela ama daha çok kenetlendik birbirimize BİZ olduğumuz sürece herşey yine olur dedik...13 gün sonra bir yılı dolduruyoruz hep böyle gitsin inşallah...bize de kaybettiğimizi yeniden versin :( Allah herkese hayal ettiği evliliği yaşatsın ;)

0|0
    0|0
  • Evliliği pek düşünmüyorum.

0|0
    0|0
  • pembe panjurlu bir ev içinde mutlu huzurlu =)

0|0
    0|0
  • Mutlu, huzurlu, iki cocuklu bir yuva hayal ediyorum.

0|0
    0|0
  • evlilik hayal etmiyorum şahsen. huzur olduktan sonra belediye onayını kim sallar allasen?

0|0
    0|0
Yükleniyor...