Ayrıldığınız kişiyi görünce ne hissedersiniz?

Ayrıldız ve bi şekilde haberi geldi yada gördünüz dediler ki gününü gün ediyor senden sonra sanki senden ayrılırken ağlayan sızlayan kişi o değil tam tersi senden kurtulmuş gibi dediler. İçiniz gıcıklanırmı sinirlenirmisiniz yada ne hissedersiniz

0|0
10|7

En İyi Kız Görüşü

Kızlar Ne Diyor 9

• üzülürüm ne hissedicem.. millete çaktırmam tabii. ne hali varsa görsün derim ama bide içime sorun

0|0
    0|0
  • kimsenin canını yakma gbi bi egom yok sevinirim :)

0|0
    0|0
  • Ayrıldıktan sonra saydıranlardan değilim pek önemsemem

1|0
    0|0
  • İlişkilerimi şimdiye kadar hep ben bıtırdım. O yuzden geçmişe bakmam

0|0
    0|0
  • bılmemkı hıc karsılasmadım

0|0
    0|0
  • Duyarsızım.

1|0
    0|0
  • umurumda olmaz ne haltı varsa yesin derim ve kendi hayatıma bakarım:))

0|0
    0|0
  • Sinirlenirim önce sonra umursamam.

0|0
    0|0
  • aferin ,derim.

0|0
    0|0

Erkekler Ne Diyor 7

• zerre kadar bişi hisetmiyorum, oluyor duyuyporuz arada öyle şeyler, kimisi evlenmiş kimisi doktor olmuş maşşallah diyorum geçiyorum

0|0
    0|0
  • Kişilikle alakalı aşağılık kompleksi varsa senin kulağına getirebilecek insanların yanında özellikle söylemiş olabilir yada sana getirenler seni kızdırmak için söylemiş olabilir bir sürü ihtimal var.Benim başımdanda geçmişti seninki gibi bir durum ve aklı selim olmak lazım

0|0
    0|0
  • hidoo bi 35 lik yolla gardaşım.

0|0
    0|0
  • Çok uzaktan görür, yakından tanımam :))

0|0
    0|0
  • sevıosa trıbe girerrrrrr

0|0
    0|0
  • Ne fark eder mutluymuş işte güzel bir şey.. Nötr..

0|0
    0|0
  • az biraz gıcıklanırım ama sonra takmazdım

0|0
    0|0
    • Kişilikle alakalı aşağılık kompleksi varsa senin kulağına getirebilecek insanların yanında özellikle söylemiş olabilir yada sana getirenler seni kızdırmak için söylemiş olabilir bir sürü ihtimal var.Benim başımdanda geçmişti seninki gibi bir durum ve aklı selim olmak lazım

• hemen sazanlığa lüzum yok,bu işin de ortası yok.Ya ayrılırsın ya da ayrılmazsın ortası yok.Birinden ayrılıyorsan fiziken değil zihnen de ayrılmalısın bunu bilir bunu yaşarım.Ne gelirse insanın başına yarım yaşamaktan gelir.Yarım yaşamaycaksın kardeşim tam olacaksın tam...

Yükleniyor...