Kız arkadaşımın telefonunda eski sevgilisinin yakınının telefonları neden silmemiştir?

Bir ay önce ayrıldığım kız arkadaşımın telefonunda eski sevgilisinin yeğeni ablası ve abisinin telefon numaralarını mail adresindede ekli olduklarını gördüm.Fakat eski çıktığı çocuk yok 15/11/2012 dede nişan yapacaktık.Ben sebebini sorduğumda benim dikkatsizliğim ve hatam özür dilerim dedi ve sildi.Fakat benim sorularıma cevap vermeyince aslında hatanın kendisinde değil bende olduğunu onu beni sevdiğini görmek istemediğimi söyledi bende sen hatalı olduğunu düşünmüyorsam eskiye dair sorularımı cevaplamıyorsam ayrılıyorum senden dedim.sorduğum sorular 1-Neden hala telefonunda kayıtlı 2-Hayatında biri olduğunu ispatlamak için kullanıyormusun beni

0|0
3|1

En İyi Kız Görüşü

• Hayatında halen o çocuk olsa senınle nişan yapmaz. Ve sorduğun 2. soru kaba olmuş.

1|0
    0|0
    • Bu konularda hassaslığımı belirtmiştim bile bile hata yapmasını sindiremiyorum.Biriyle evlilik düşünüyorsa eskiye dair bir şeyleri neden hala taşırsın anlamıyorum.Daha önceleride bir hırkası vardı ne zman aldın dediğimde söylemeyeyim dedi söyle dedim eski sevgilim aldı demezmi rahat bir şekilde işte çıldırdığım an benle buluşmaya eskiyle nasıl gelirsin?

• bundan bı kac ay öncede onun aldıgı bır esyayı kullanıyordu ve sana saygısızlık olmasın dıye değiştiriyorum dedi ama ılk gordugumde yenımı aldın ewet gecen gun aldım demıstı şimdi ben ne yapmalıyım ?aramam sormam kesinlikle ama yaptığından pişman fakat kırılmış bana benım cok hassas oldugumu bılıyor bu konudada

• o anda söyleyememiş. Yınede sen bılırsın ama barış bence.

Kızlar Ne Diyor 2

• Hata olduğunu söylemiş, özür de dilemiş ve silmiş. Durumdan hoşlanmamanı anlıyorum ama düşündüğün şekilde olsa geçiştirir silmezdi. Sırf bu sebepten ayrılmakda hoş değil bence.

0|0
    0|0
  • ya eski sevgilisinin yakınının diyosun kız o kişiyi hayatından çıkardı diye çevresindeki insanlarıda hayatına çıkarmak zorunda değilki.ben eski sevgile görüşmüyorum kuzenleriyle ve bi kaç arkadaşıyla hala görüşüyorum bu onu untmadım anlamına gelmezki yada onun için görüştğüm anlamına hiç gelmez.

0|0
    0|0
    • Ben görüşüyorsun demedım zaten ona görüşmediğinden ve beni sevdiğinden eminim.Fakat benle bir evlilik düşünen insan neden hala eskiyle yaşar daha öncede benle bulusmaya geldıgınde uzerınde eskısının aldıgı hırkayla gelmıstı bu daha çok saygıyla alakalı benım takıldıgım nokta bu ne kadar saygı duydugunun göstergesidir bence

Erkekler Ne Diyor 1

• unutmuştur silmeyi büyütecek bişey yok bunda. belki de diyoloğu iyi olan kişilerdi... bağlarını kopartmak istemedi. o da olabilir.

0|0
    0|0
    • bunuda söyledi insanlar kırılmasın diye sert tepki veremiyorum dedi cevabı peki onlar kırılmasında ben kırılabilirmiyim yani bumudur?

• muhtemelen sana söylemeyecekti. tabi ki istemez kırılmanı ama onun kişiselliğine de saygı duyman gerek.

Yükleniyor...