Sevdiği için mi yoksa ayrıldığı kızın başkasıyla çıktığını duyduğu için mi çıkıyor?

bi erkek 2 sene bi kızla konusuyo ama kızı sevmiyo kız onu seviyo , çocukta bunu biliyo. çocuk bi kızla çıkıyo ve o kızla konuşmayı bırakıyo. çıktığı kızla bi sene çıkıyo ve ayrılıyolar. o kızla tekrar konuşmaya başlıyo ve çıkıyolar . sizce çocuk kızı sevdiği içinmi çıkıyo yoksa ayrıldığı kızın başkasyla çıktığını duyduğu için mi çıkıyo ?

0|0
1|3

En İyi Erkek Görüşü

• Dallasa dönmekle beraber sorunun cevabı çok net. Çocuk o kızı sevmiyor. Sadece yalnız kalmaktan hoşlanmayan bir tip.Böyle erkek okadar çokki. Kız hala kabul ediyorsa burda en büyük suçlu kız

0|1
    0|0
    • yalnız kalmak mı bilmem ama beni biriyle cıkıyo sandıktan sonra gitti kızla cıktı

• Çocuk salaksa sen akıllı ol yol ver gitsin. Turnike mi senin hayatın akbili basan giriyor :)

• ne alaka onla yaa . cıktık ayrıldık ve benle cıkarken o butun kızları hayatndan cıkrdı bende erkekleri . ama salak oldugu ıcın beni baskasyla cıkıyo sandı ayrıldktn snra

Erkekler Ne Diyor 2

• çıkmak, konuşmak, kız, çocuk. x,y,z,q. değişkenler bunlar. hadi bakalım beyler çözün bu problemi.

1|0
    0|0
    • sende çözeydin iyi olurdu

• o zaman söyle diyim bi erkek 2 sene boyunca sevmedigi kızı 4. sene bi anda sevebilirmi

• sevebilir. sen de seviyosan git seviş bence.

• bi sene çıkıp o kıza mı dönüyo anlamadım

0|0
    0|0

Kızlar Ne Diyor 1

• erkek iki kızı da sevmiyor. ikisini de yedekte tutmuş. o da olur bu da olur diye düşününen biri

0|1
    0|0
    • ama eski sevglisini bryle cıkıyo sandıktan sonra gtti cıktı . ve hala eskı sevgllsne bakıyo kız farkednce baktıgını cocuk umursamıyomus gbi yapıyo

Yükleniyor...