Hoşlandığınızı belli etmiyorsunuz ve o da size açılmıyor... ?

Bayan Arkadaşlar,

"Karşınızdaki erkekten hoşlanıyorsunuz ama belli etmiyorsunuz; o da sizden hoşlanıyor ve o da size normal davranıyor..."

Böyle bir durumda, hisleriniz-düşünceleriniz ne olur; ne yaparsınız ?

Bir gelişme olmadığı için, zaman geçtikçe soğur musunuz ondan; yoksa bu bekleyişte duygularınız daha yoğun hislere mi dönüşür ?

Bu şekilde ne kadar sabredebilirsiniz ? İlk adımı siz atmayı denemez misiniz hiç ?

(Nedir bizim sizden çektiğimiz... :))

(yaşlar: 28 - 33)

Her türlü fikir ve önerileriniz benim için önemli, esirgemeyin lütfen.

0|0
31

En İyi Kız Görüşü

• aynı durumdaym o yakın davrandıkça soğk durdm şimdi bna selam bile vermiyor konuşmm lazm onla 3,4 gündr konuşmk istiyorm ama çekiniyorm soğumadm hla bilmiyorm insn özlüyor özleynce nasl soğusn ama bazn onu özlediğm içn kendime kızıyorm soğumk istiyorm ama olmuyr

0|1
    0|0

Senin görüşün var mı?

Kızlar Ne Diyor 2

• daha ii bi teklf gelrse onla ckrm hç takntı yapmam

0|0
    0|0
    • Hoşlandığın kişiyle çıkmak için uğraşmazsın yani öyle mi ?

Yani, kim "gel" derse ona gidersin, öyle mi ?

• 4-5ay aynı admdan hoşlncmı sanmıorum :) kmsenin pşndende kosamam edeckse eder

• Ben de kimsenin peşinden koşamam :)

• Aynı durumdayız belki birbirimize yardımcı oluruz. Son iki buçuk aydır şirketten biri kur yapıyor ve benim hoşuma gidiyor ama bazen ortalarda gözükmüyor bende nasıl hareket edeceğimi bilemiyorum hoşlandığı kesin. Bende onun bakışlarına arada bir cevap veriyorum ama bir türkü anlamıyormherhaldr yada anlamak istemiyor. Fazla düşünmemek lazım herhalde.takıntı yapmayanlar karşısındaki için bir şeyler hissetmiyorlardır. Onun hk ne düşünüyorsun?

0|0
    0|0
    • Aynı durum bendede ben yaklaştıkça o kaçıyor ben uzaklaştıkça hemen arayı ısıtıyor
      Konuşurken takılılıyor ve gerekli gereksiz espri yapıyor
      Arada bır jest yapıyor ve hoşlandığımı bildiği Şeyler hk Konuşuyor ya da hediye ediyor
      Ne yapmalı?

Erkekler Ne Diyor 1

• kadın dediğin istanbul gibi olmalı fatihi tek ve fethi zor olmalı

0|0
    0|0
Yükleniyor...