Sevgilimi ilgisiz buluyorum.

1 haftalık sewgiliyiz konuşmuşluğumuz wardı sonra buluşup sewgili olduk herşey güzeldi o günün akşamı benim ilgisiz oldugumu ima etti.(askım yazmıstı ben yazmadım her hangibi bi yakınlık sözü) ama sonra bende yazdım şimdi o arada kullanıo o cümleleri netteyken ben yazmadan yazmıyo nadir arıyo buluşucaktık ewe gel hastayım falan dedi şakalaşarak knşmştuk bugünde aynısını söyledi yok dedim aynı yerde oturuyoruz ismimle hitap ederek baska zaman buluşalım dedi ne yapmam lazım.

0|0
1|6

En İyi Erkek Görüşü

• aynen bende sabırlı ol ve sen biraz bi yenilikler yap

0|0
    0|0
    • mesela.

• işte malesef birbirimizi okadar iyi bilmiyoruz.

• az zamana ihtiyacın var ozaman

Erkekler Ne Diyor 5

• aman sakın evine gitme sana yem atıyo gerci sen bilirsin oğlan resmen eve atmıya cabalıyo seni seni sevdiğinden değil

1|0
    0|0
    • kötü düşünmek istememiştim ama o yüzdenmi sewgili olduk yani.

• bak bi erkek sevdiği değer verdiği bi kızı öyle ilk haftadan eve cagırmaz amacı en basta belli zaten bence sen onu dene sevip sevmediğini anlarsın babamla tanısmanı istiyorum de yada abimle tanısmanı istiyorum de bakalım sana ne diyecek ? haa şunuda bil ayrılırsa ben karısmam

• ne bileyim yani ne diyecesin? ne diyip ne dimeyeceğine, kimse kimseyi dinleye,ne bişey anlatabiliyursun, ne dinleyene olur

0|0
    0|0
  • ilgisiz ise sende ona aynen öyle davran

0|0
    0|0
  • acele etme bence

0|0
    0|0
  • kendini çekiyo işte sen üstüne düş istiyo

0|0
    0|0
    • benim aklım hemen başkasımı wardır belki artık istemiyordur gibi şeylere gidiyo daha çok o yüzden nasıl dawranıcağımı bende şaşırdım.

• bence çok bağlanma o da olabilir tabiki ama kendimize bağlamak için de yaparız.

Kızlar Ne Diyor 1

• daha çok yenisiniz bunları düşünmek için çok erken, ayrıca hastaymış filan şimdi tadının olmaması normal. Anlayış göster azıcık sıcak davran ilgili davran bişey olmaz zamanla karar verilir.

0|0
    0|0
    • ben çabuk sinirlenıyorum çabuk alınıyorum böyle ypmasına üzüldüm kaç saattir knşmuyorz ama bu 1 haftadır böyle zaten buluşsak konuşucaktım bunları.

• aşırı hassas olduğundan kaynaklanıyor olabilir, küçük şeyleri büyütür takarsan çok sorun yaşar hem kendinizi hem birbirinizi yıpratırsınız, boşvermeyi öğrenmelisin.

Yükleniyor...