Evde antreman salonu oluşturuyorum. Yardım?

Arkadaşlar salon aidatı 90 lira. Git gel ve yemekle beraber aylık 250 liraya denk geliyor. Ben de evde kurmaya karar verdim. En uygun butçe ile neler alabilirim? Nerden temin edebilirim?

0|0
0|3

En İyi Erkek Görüşü

• 4 lira tavuk döner demişsiniz bence tavuk göğsü alıp evde yapmanız daha mantıklı hemde daha ucuza gelir. Bide eğer çok uzaksa evde kurun derim bir süre sonra parasını çıkartırsınız. Tabi ev durumu önemli ev kira ise bence pek bulaşmayın bide evde yeterli alan var mı? Fakat eve istasyon vb. tarzı yerine kondisyon aletleri alabilirsiniz.
    Dummbell
    Şınav barı veya aleti
    Pilates minderi kaliteli olmasına önem verin
    Plates topu
    Eğer daha geniş alan varsa ayarlanabilir sehpa alın hem düz olabilecek 90 derece olabilecek veya eğik olabilecek şekilde ayarlanabilir olandan yani 1 tane sehpa işini görür her türlü.
    Ayrıca salona vereceğin paralar ile de düzebilirsin eğer sıkılmazsan mesela 90 lira mı 90 liralık alet al ya da ayır kenara 1-2 ay biriktir öyle al. İlerleyen aylarda istersen protein tozu vs. alırsın o paralar cepte kalır istersen almazsın beslenmene ya da giyimine harcarsın ya da biriktirirsin. Tabi şu sorun var ben hacim kazanıcam iri yarı bir şey olucam diyorsan evde ki çalışma seni kesmez keser kesmesine ama çok iyi ekipmanlara ve bol alternatife sahip olman lazım ki bu da para + geniş alan demektir.
    Eğer hedefin ideal fit vücut ise vücut ağırlığı ilede yapabilirsin takviye olarak dummbell ve ayarlanabilir sehpa rahatlıkla işini görür.

0|1
    0|0
    • Nereden temin edebilirim sorusuna ise sakın voit'den alma çok kalitesiz ürünleri var. Hepsiburada, gittigidiyor (ürün eline gelmeden önce bak kusurlu ise ürünü teslim alma), korayspor, fin spor mu ne vardı bide bu tip sitelerden bakabilirsin. Spor dergileri al derim her ay muscle fitness dergesinde reklamlar çıkıyor spor aletleri satan yerlerin reklamı oluyor zaten yarısı reklam o derginin :)

• Bide şınav aleti aldım bu şöyle bir şey 3 farklı tutuş yeri var tuttuğun yere göre odaklanıyor atıyorum üstten tuttun sırta daha çok vuruyor yandan omuza gibi. ağırlıkta ayarlayabiliyorsun üstelik. Malzeme kalitesini beğenmedim ama güzel ürün keşke fiyatı daha düşük olsaydı 150 liraya yakın bişeye almıştım hepsiburada'dan şimdi var mı bilmiyorum. Bide ben şey yapıcam mekik çekmek içinegzersizler var 8 min abs gibi gerçi dergilerimde filanda var egzersiz hareketleri evde yapılabilecekler 8 min abs programı güzeldi salona gitmeden önce yapıyordum. pilates minderlerinden alıcam ama iyisinden almak gerekiyormuş. şu an maddi durumum müsait değil almaya bir kaç ay sonra alırım anca. Bu arada 8 kg 10 kg gibi dumbellar alacaksan plastik tavsiye ederimdaha ucuz our tamam malzeme kalitesi olarak iyi değiller pek ama fiyat performans sonuçta.

• Rica ederim bende teşekkür ederim bu arada.

Kızlar Ne Diyor 0

Kızlar görüş yazmamış.

Erkekler Ne Diyor 2

• Kardeşim kuzenim bir set almisti 350 civari ixinde göğüs , dambillar, bide torba aklima gelmedi su bokscularin vurdugu, bende 65 veriyorum aylik, ama daha faydali,

Bide evde çalışma disiplini , aile, kalabalik bunlar sıkıntı olurmu?

0|1
    0|0
    • 65 veriyorsun daha faydalı ama yol parası vermiyorsun. Şehrin bir ucundan diğer ucuna gitmek zorunda kalıyorum salona. Günde 6 lira yol, 4 lira tavuk döner tutuyor. Yorgunluğum cabası. Disiplin aile sorun değil hocam

• Şimdi oldu usta eyvallah teşekkür ederim

• Rica ederim kardeşim , kolay gelsin hoscakal

• Alacağın 60 kilo full dambıll seti , koridor barfiks aleti. dışarı çıkıp ta koşarsan tamamdır

0|1
    0|0
Yükleniyor...