Sevmiyorsun, aşık değilsin ama vazgeçemiyorsun...?

biara sevgiliydin,sonra ayrıldın,biraz drgın lüs kaldın ama sonra tekrar barıştın...herşey eskisi gibi değil ama görüşüyorsun konuşıyorsun hatta bazen yatıyorsun...neden hayatından çıkaramıyorsun,seni ona bağlayan ne olabilir...bu bağın adı ne.?

0|0
2|0

Kızlar Ne Diyor 2

• Paylaştığınız şey karı-koca ilişkisi gib bir şey.Artık sınır kalmamış,herşeyi yaşamışsınız.Evet aşk değil bu belki ama vazgeçilemeyecek kadar da birbirinizin hayatında yer almışsınız.Bunu bırakıp gitmek kolay değil.Bıraksan yalnızlığınla yüzleşmekten korkarsın.Şimdi yanımda olsaydı şöyle şöyle yapardık diye düşünürsün.Taaaaaaaaa ki gerçek aşkı bulana kadar.Başka bi kıza vurulursan artık kafanda düşüneecek yeni bir şey belirir,hayalini kuracak yeni bir şey.Boşluğa düşmekten korkuyorsun belki de,onu bıraksan onu özlemekten korkuyorsun belki de.Belki de bazı açılardan ona ihtiyaç duyuyorsun,cinsellik de dahil.Bağlayan şey bu karmaşık duygular ama güçlü bi bağ değil.Bu bağın kopması için yeni bir kişiyle tanışman yeter.O zaman odak noktan değişir,o kızın yüzüne bile bakmazsın.Ben yargılamadan yorum yaptım şimdiye kadar.Şimdi tamamiyle kendi doğrularıma göre değerlendirecek olursam,yaptığınız şey iğrenç,utanılası ve tiksinilesi bir şey.Fırtınalı aşk yaşıyorum falan filan diye düşünmeyin sakın sizinki zavallılık bence:) Sevginin s sinden bile bahsetmeyin bence:)

0|0
    0|1
  • Kendini kandırıyorsun aşıksın işte

0|0
    0|1

Erkekler Ne Diyor 0

Erkekler görüş yazmamış.

Yükleniyor...