Günde kaç kez ip atlanmalı?

Merhaba, arkadaşlar ben karar verdim her gün ip atlicam ama kaç kere bilmiyorum gittim ipimi de aldım .Ama şöyle bir şey de duydum bu ip atlamak... Daha Fazla

Güncellemeler:
Arkadaşlar lütfen ciddi cevaplar verin
Arkadaşlar başlıktaki sorumu da yanıtlar mısınız günde kaç kez ip atlanmalı ve atlayanlar varsa bir faydasını gördüler mi ?

En İyi Görüş

• bak kardeşim güzel kardeşim.9 yaşından beri spor yapmama rağmen futbol ve teakwondo profesyonel,amatör bacaklarım 1 sene spora küsüp yürümedim diye güçsüzleşti ip atlayayım dedim 10 tane düz atlayamıyordum sonra tek seferde 300'e kadar çıktım şu anda rekorum yazlıkta ekim ayında 1100 oldu.Ve 2 kez havada atlayabiliyorum.Ve inan ki bacaklarım çok kalındı daha çok kaslandı ama oldukça inceldi.Senin günde 500 kez atlaman yeterli olacak tabi ki tek sefer de değil setli yaparsın yani 40 yaparsın 10 kez son 2 kezde 50 500 olur dinlenerek en geç 1 saate yaparsın.Hedefim dünyada ki en hızlı ip atlayan olmak şu anda 30 saniyede rekor 165 benim 93 kimse palavra atmasın ip atlamak en hızlı kilo verdiren yöntemlerdendir ve bacakları çelik gibi yapar hepiniz 2-3 senede bir akıma kapılıp protein tozuyla şişip herkese yanlış bilgiler vermeyin.Bu işi bize bırakın bodycilerin işi değil.

• ben 50 yi zor atlayabiliyoru 500 ü nasıl yaparım bir de çok fazla atlayınca karın bölgemin kenarları ağrımaya başlıyor

• Öncekileri Göster
    • söz mü ?

• söz :)