Dikkat dağınıklığı vitamin eksikliğinden kaynaklanıyor olabilir mi?

Bende asırı dikkat dağınıklığı var.bi işten yada dersten falan hemen sıkılıyorum hiçbişeye ilgim ve hevesim olmuyor.gün içinde cabuk yoruluyorum...özellikle Dikkat Dağınıklıgı ve odaklanamamanın sebebi nedir? yani beslenmem iyi sayılır enerji den değil bu söylediğim.herhangi bi vitamin eksikliği ya da hormon düzensizliğinden mi kaynaklanıyor bilgii olan varsa yardımcı olabilirmi?

0|0
3|4

En İyi Erkek Görüşü

• fazla enerjı olabılır , zıhnın fazla calısmasıda olabılır( bır gunde ınsan 60 000 farklı ssy dusunur , kardesım , yapman gereken anı yasamaya clısman , anı yasamk ımkansız ama , her zaman plansız ol ve onune gelen seyı en ıyı sekılde halletmeye calıs , kıtap oku anlamaya calısarak , bu cok onemlı , anlamadıgında aynı yerı tekrar tekrr oku ..

0|1
    0|0

Kızlar Ne Diyor 3

• DEHB (Dikkat Eksikligi ve Hiperaktivite Bozuklugu) diye bir hastalik var. Basa cikma yontemleri basit. Bir doktorun bu konuda herkesin anlayabilecegi dilde bir kitabi var. tavsiye ederim. bir de tabi doktora gorun oncelikle.

0|0
    0|0
  • bende de var ondan cocuklugumda gecer dedıler ama geçemedi hala karakter meselesı dıyorum nedenıni önemsemiyorum bazen arkadaşlarım konusurken bıle sıkılıyorum bana beni dinlemıyosun dıyolar çaresı aynı anda coklu iş yapmak

0|0
    0|0
  • psikoloğa git depresyona giriyorsun :)

0|0
    0|0
    • zaten depresyondayımda piskolog fayda etmez :D

Erkekler Ne Diyor 3

• b12 düzeylerine baktırabilirsin..uyku düzensizliğin varsa bu yapabilir...

0|0
    0|0
  • Adamın dikkati dağınık çıktı rıza baba.

0|0
    0|0
  • potizif düşün b vitamini eksilğide olabilir halsizlik yapar

0|0
    0|0
Yükleniyor...