Spora gidip saçını toplamayan kızlar?

Arkadaşlar belki de dünyanın en özgüvensiz kızıyım asla fondoten surmeden dışarı çıkmam sivilce lekelerim var. Her şeyimden nefret ediyorum kulaklarım da pelit iğrençler boyutları küçük ama kepçe şeklindeler. Aynı zamanda çok korkağım bu yüzden annemle bir karar aldım ve kick boksa yazılıyorum. Ancak sorun şu ki hayatım boyunca saçlarımı bir kere bile toplamadım sadece şu kulakları kapatıp arkadan bir tokayla tutturma şeklinde o da sporda pek yararlı olmicak gibi. Saçlarımı kestirince kabarıyor çok bakımsız çünkü. Bana lütfen bunları aş veya benzer şeyler söylemeyin. Orda saçlarımı toplamazsam ensemin kireçlenmesinden de korkuyorum nolur yardımcı olun lütfen ya. Biliyorum çok karışık dallas gibi belki ama mutlaka biri var bana yardım edebilicek ufacıkta olsa bir fikir istiyorum çok mutsuzum :(

0|0
5|3

En İyi Erkek Görüşü

• kireç dediğin zaten terli olursun ceyran yersen kireç tutar fıtığa döner havlu kullanırsan sorunun kalmaz

0|0
    0|0
    • eig seçmek için 2 kişiye ihtiyacımız kaldı...

Erkekler Ne Diyor 2

• Benimde kulaklarım kepçe. Dün bir karar aldım 18 yıl sonra kısa saça geçmeye karar verdim. Berber bana şunu dedi, yıllardır saçlarının içinde saklamışsın fakat kimse kulaklarına bakmıyor. şu an özgür hissediyorum, kulaklarım kimsenin umrumda değil.
    Yıllardır boşuna takıntı haline getirmişim.

0|0
    0|0
    • erkeklerde sorun olmuyor pek evet bazıları için sıkıntı ama kızları o kadar çirkin kılıyor ki ilkokuldayken ve lise 1de herkes öğrenmişti herkes o kadar dalga geçti ki ya bazıları için komik ama sırf bana seni inşaata götürelim kepçe olarak kullanırız dediler diye günlerce ağladım..

• Eh bilemedim, deneriz ama jsadajsd

• anlaştık askdsa

• var..

0|0
    0|0

Kızlar Ne Diyor 5

• ben sana kendimden örnek veriyim ben taekwondocuyum 100 kere söyledim galiba bugün bunu ezberledi millet :D neyse saçlarımı toplamadığım zaman konsantre olamıyorum ve sürekli darbe yiyorum karşı taraftan çünkü saçlarım hem yüzümü kapatıyo karşıyı görmemi engelliyo seri hareketler yaptığım için de sert bir şekilde yüzüme çarpıyo bazen rahatsız ediyo kick boksta aynı şekilde seri hareketler ister olan sana olur ve bişey daha orda herkes kendiyle ilgilenir kendini geliştirmeye bak herkese rakipsin sonuçta

0|0
    0|0
    • toplayamıyorum işte çözüm aradığım şey de bu..

• Bir psikoloğa git derim normal bişey değil yani bu

• Psikolog olayini yanlis buluyorum ya.. Sagol yine de canim

• Boynuna havlu geçir teri çeker hemen

0|0
    0|0
  • sen neden mutsuzsun boştan yere sen kendini değiştiremezsin değiştirmede gerek yok alah ta seni öyle yaratmış sakın utanma halinden daha ben 1 hafta öncesine kadar senin gibiydim yeni kararlar aldım seven böyle sevsin sevmeyende uzak dursun benkimseye kendimi beğendiremem sende böyle düşünmelisin boşverrr

0|0
    0|0
  • benimde kulaklarım kepçe lisedeyken çok sıkıntı geçtim arkamdan kulağıma vurmalar dalga geçmeler sonra düşündüm dalga geçmelerini ben sağlıyordum kulaklarımın kepçe olduğunu takarak :/ kulaklarımın kepçe olmasını sorun etmeyi bıraktım ve şu an saçımıda bağlıyorum kimsenin söylediğinide takmıyorum :D kepçelerimle mutluyum anlayacağın :D kulaklarınla barışık ol :D :D

0|0
    0|0
  • Kepçe kulak tatlı durur bazi insanlarda dalga geçenlere aldırma kimse kendini mükemmel sanmıyor herkes kendinde bir kusur arıyor

0|0
    0|0
    • haklısın da ben zaten çirkinim yani güzel bulduğum tek bir yanım bile yok insanlar da dalga geçiyo ve etrafım egoist insanlarla dolu yanlarında eziliyorum

• olmak isterdim biliyo musun.. bazen gerekiyor. biri sana bişey diyor karşılık bile veremiyosun çünkü haklılar

• Kim haklı kim haksız öldüğünde anlarsın bu kadar söyliyeyim

Yükleniyor...