Kocasının gözünde karısının değeri nasıldır?

Erkekler hayatındaki kızı farklı evlendikten sonra farklı mı değerlendirir... karısı diğer kadınlardan daha mı değerli olur kocanın gözünde merak ediyorum... bu konuda düşüncelerim biraz karışık evlenip evlenmeme arasında kaldım... biraz korku ve endişe var evlenme konusunda... ciddi fikirlerinizi merak ediyorum...evli bayanlarda eşleri hakkında davranışları hakkında paylaşımlarda bulunurlarsa sevinirim...teşekkürler

0|0
2|9

En İyi Erkek Görüşü

• genelde insanlar bu konuda iki yüzlüdür gerçek yüzünü uzunca saklaya biliyor evlendikten sonra değişiyor bu kadın erkek çok farketmiyor

0|0
    0|0
    • değişim evlendikten hemen sonra oluşur mu sizce gerçek yüz ne kadar saklanabilir ki..

• evlenene kadar saklana biliyor evlilik sonrası birkaç ayda ortaya çıkar

Erkekler Ne Diyor 8

• bir ilişki aşkla başlar daha sonra alışkanlığa dönüşür.alışkanlık askın bir üst mertebesidir.eş dediğimiz insan tabiiki artık hayatımızın hayallerimizin ortagıdır.oysa flört dönemi bizler sadece şahsiyetimize munhasırız. ama evlilikte tamamen herşeye ortagız.

0|0
    0|0
  • Bu tip sorular beni rahatsız ediyor karaktere bağlı bunlar yok erkeklerin hepsi aldatır mı yok eş mi daha değerli sevgili mi karakterli insan için sevdiği her zaman değerlidir

0|0
    0|0
  • her canlıda cinsellik isteği iç güdüsü vardır ilişkinin olmmazsa olmazı elbette cinselliktir cinsellik yaşanmayan ilişki çok kısa sürer

0|0
    0|0
  • değerlidir hem de çok değerli

0|0
    0|0
  • Adamın karısı canının yarısı demişler

0|0
    0|0
  • eşi herşeyden değerlidir kız arkadaşı tanıma evresinde

0|0
    0|0
  • Kocasının gözünde karısının değeri iyidir.

0|0
    0|0
  • değersizdir bence son derece

0|0
    0|0

Kızlar Ne Diyor 2

• karısı her zaman değerli olur...ve bu çocuk oldukdan sonra artar..artık o bir eş bir annedir...sevgili değildir..sevgiliye özlem başlar...ve dışarda anne olmamış eş olmamış kızlar dikkatini çekmeye başlar erkeğin...ama hala evdeki eş değerlidir...ev oturmaları ve arkadaş toplantıları ve bebeklerine bakıcılık için evdedir o bulunmalıdır baş köşede..evin demirbaşıdır..yangında ilk kurtarılacaklar lisdesindedir...ama dışardaki sevgili ayrıdır..o cazibelidir seksidir..çünki evdeki eşyadan bıkılmışdır...çünki kadın artık eşyadan farksız olmuşdur..değerli bir eşya..

0|0
    0|0
    • başlarım böyle değere :)...offf zor yahuu evlilik

• değerlidir evetde dışardaki kadın çok değersizdir bence siz erkekleri en azından kendini bilen erkekleri yanlış tanımışsınız...

• hepiniz aynısınız

• mantıken değerli olması gerekir ama.. adamdan adama değişir.

0|0
    0|0
Yükleniyor...