Köyde yaşamak mı şehirde yaşamak mı?

bence şehir çünkü her türlü imkanlardan faydalanabiliyorsun... mesela ingilizce kursu futbol okulu basketbol kursu v.s çocuk hangi alanda yetenekli ise oraya yöneliyor ama köydeki imkanlar kısıtlı ya çiftçi yada çoban oluyo... aslında köylerde şehirlere oranla daha yetenekli çocuklar çıkıyor benim görüşüme göre ... sizce hangisinde yaşamayı tercih ederdiniz ? Köy mü ? Şehir mi ?

1|0
7|4

En İyi Kız Görüşü

• Köyde yaşamak rahat oh hsıkıntı yok dert yok araba sesı yok yüksek binalarda yok :) Okuyan insanda köyde de okur. İnsanın içinde olması gerekıyor. İstanbuldaki gençler okuyamaya koydekiler kadar heveslı değil.

1|0
    0|0
    • hayır sultanım köy şartları kısıtlı sen benim nasıl bir hayatım oldugu bilseydin agladıgım bile olmuştur :(

• Neyse gelıyosun zaten üzülme :)

• dua edin sultanım inş hayalim benim istanbul :)

Kızlar Ne Diyor 6

• şehirde yaşamayı tercih ederdim ama köyde yaşasam acaa nasıl olurdu ya da ufak kasabada filan diye de düşünürüm ara sıra

0|0
    0|0
  • köyde yaşamak istiyorum. masallardaki gibi ırmaklar olcak koşu yolu olcak bisiklet bincem falan :D

0|0
    0|0
  • Şartlar olarak şehir ama huzur için köy.

0|0
    0|0
  • Şehir de yaşamak

0|0
    0|0
  • bence gölde yaşamak.. mis gibi arada vraakk vraakk da dersen kızlar elir gider öper hem..

0|0
    0|0
  • Ben köyde büyüdüm 4yıllık üniversiteyi 20 yaşında bitirdim :)) aslında köylerde büyüyen çocuklar okumanın kıymetini daha iyi biliyorlar... Köyde büyümenin güzel yanı özgürce sokaklarda oynayabliyosun apartman dairelerinde hapis kalmıyosun çimenlerde hayvanlarla iç içe büyüdüm pozitif bi çocuktum kötü yanıysa okula hep servis ile gitmek, ve araba yol sıkıntısı. Ama evlenince şehirde oturmak istiyorum, işe gücü de yol çekerek gitmek istemiyorm yazları çocuklarımı köye mutlaka getiririm :)))

0|0
    0|0
    • çok güzel bir düşünce bende sizin bulundugunuz konumdayım :)

Erkekler Ne Diyor 4

• 15 yaşında bir oğlum var silivrinin ortaköy beldesinde yaşıyoruz sbs puanı 600 üzerinde 525 şimdi köydemi yaşayan coban oluyor yoksa bu soruyu soran vatandaşmı coban oluyor

0|0
    0|0
  • insan gördüğü kadarını istiyor

köyde olsaydık herhalde oda yeterdi bize

0|0
    0|0
  • sehirde yaşamak

0|0
    0|0
  • Kasaba'da yaşamak.

0|0
    0|1