Siz ne kadar uğraştınız kilo ile?

Benim 10 kilo vermem lazım. Diyet spor ne varsa razıyım. 2 ayda nasıl verebilirim bu kiloları

0|0
8|13

En İyi Kız Görüşü

• 9 Ay 1 hafta. halada uğraşıyorum.
    Spor + diyet yaptım ama ben.

0|0
    0|0
    • Kaç kilo verdin toplam

• azize sence 3 ayda ne kadar kilo verilebilir

• Yiceklerine bağlı tam olarak. mesela 1500 kalori alıyorum ben günde benim için yağ yakmak önemli sayı degil. yağ yakımımda müthiş ve kilo verimimde öyle. + spor yapıyorsan Çok iş görür.

Erkekler Ne Diyor 13

• şunu söyleyim herkesin bünyesi farklı işler
    buradan tavsiye alman yerine uzmana danışmanda fayda var!

0|0
    0|0
  • Benimde 10 kilo almam lazım tesadüfe bakarmısın :D sen o 10 kiloyu bana ver ben alırım sıkıntı yok :D:D

0|0
    0|0
  • Az yiyerek

0|0
    0|0
  • Almak icin uğraşıyorum

0|0
    0|0
  • Kilom gayet iyi hiç uğraşmiyorum

0|0
    0|0
  • ben 2 ayda 14 kilo verdim aga sende verirsin ama biraz uğraş gerektiriyor

0|0
    0|0
    • Neler yaptın mesela

• Hahahahha :D kendi çabalarımla devam o zaman. Veya ramazandan sonra diyetisyen

• boşuna o lavuklara para kaptırma senin vücudunu senden iyi kimse bilmez anlayamaz sıvı takviyeler vede bir çay var onu içmen lazım ödem atıyor çok etkili sıvı madde spor ile 1 e 2 veriyor hatta uğraşırsan 1 e 3 bile yaparsın sana lazım olan 400 lira ve sıkı bir açlık sadece 2 ayda çözersin mevzuyu

• 2 ayda çok rahat verirsin
    sadece spor yine yarar

0|0
    0|0
  • 2 ay sonra nişan mı var yoksa

0|0
    0|0
  • Hiç :/

0|0
    0|0
  • Düzenli spor yap. Kesin zayıflarsın

0|0
    0|0
  • Kolay çok defa yazdım ben 2 ayda 14 kilo verdim sen 10 kiloyu rahat verebilirsin

0|0
    0|0
  • 2 ay degılde 3 ayda vereblrz istersen yaz özelden yardmcı olaym 👍

0|0
    0|0
  • Çok su tüket.

0|0
    0|0

Kızlar Ne Diyor 7

• 2 ay oldukça kısa bir zaman dilimi hızlı kilo vermek çatlaklara neden olur sarkma yapar ve verdiğin kiloları ileri zamanlarda misliyle geri alırsın 3 ayda belki 4 ayda yavaş yavaş vermek daha mantikli bunun için de profesyonel destek gerekir

1|0
    0|0
  • bol bol spor bende kilo almaya çalışıyorum bana çikolata makarna fast food hamur işi ye dediler sende bunları kes o zaman kilo verirsin bence :)

0|0
    0|0
  • Az yiyerek ve yürüyüş yaparak..

0|0
    0|0
  • Doğduğumdan beri annem ugrasiyor kilomla 13 14 yaşımdan beri kendim uğraşıyorum :D

0|0
    0|0
  • ben beslenmemi değiştirdim mesela

0|0
    0|0
  • Aynı durumdayım :D sadece bol bol su içiyorum :D bakalım işe yarayacak mı

0|0
    0|0
  • Ramazan geliyor hem oruc tutup hemde bu zamanı zayıflamak amaçlı kullanabilirsiniz

0|0
    0|0
    • Ramazanda hep kilo alıyorum. Ailede şeker hastalığı var. Bütün gün yemeyince metabolizma yavaşlıyo. Yediklerim de hemen yağ olarak geri dönüyo

• iftardan sonra yediklerinize dikkat ederseniz bişey olmaz

• Tamam teşekkür ederim :)

Yükleniyor...