Bir erkeğin hoşlanıp hoşlanmadığını nasıl anlayabilirim? Ve de hoşlanmıyorsa nasıl hoşlanmasını sağlayabilriim?

Arkadaşlar lütfen yardmci olun. onunla gerçekten olmasını istiyorum. askerden izne gelms. şimdi oldu oldu yoksa askerliığnı bitirmesini beklicem. bi akıl verin :(

0|0
1|3

En İyi Erkek Görüşü

• sana aşığım dediyse bitmiştir olay

1|0
    0|0

Erkekler Ne Diyor 2

• Hoşlanmıyorsa senden hoşlanıyorum demez.

1|0
    0|0
    • zaten hoşlanıyorum demedi :(

• onun fedarlıklarına bakarsın sadece

1|0
    0|0

Kızlar Ne Diyor 1

• Öncelikle bize biraz ipucu vermelisin davranışları ve kişiliği hakkında. Elde birşey olmadan şu kadarını söyleyebilirim. Erkekler hoşlandıklarında her zaman birşey söylemek üzere olurlar. saçmalarlar. sürekli size bakarlar, takip ederler yaptıklarınızı. hatta hayatınıza bile karışmaya başlarlar daha arkadaş olsanız bile. bunlara bir bak bakalım varmı yok mu ? eğer yok diyorsan öncelikle askerden izine gelmiş onu etkilemek cokda zor olmasa gerek diye düşünüyorum belki yanılıyorum ama biraz bakım ve tatlı söz ile çok kolay hoşlanmasını sağlayabilirsin. hoşlanma çok basit birşeydir herkes herkesden hoşlanabilir. sevmesini istiyorsan bu da zorla olacak şey değil :)

1|0
    0|0
    • anladm. çok tuhaf uzn zmaandır tanışıyrz benimle hc knşmazdı bu aralar knuşuo falan :) onunla olmak istiyorum. ama sıkmakta istemıyrm

Yükleniyor...