Arkadaşlar spor yapıyorsunuz değiyor mu sizin için istemeyerekmi gidiyorsunuz yoksa?

Arkadaşlar spor yaptığımda çok yoruluyorum acı bir anlıktır diyip dahada hırslanıp daha hızlı yapıyorum herşeyi. ama sonuçlarını aldıgımda çok mutlu oluyorum mesela bugün farkettim göbegim nerdeyse tamamen gitmiş şeklinde hafif kalmış :) bu beni mutlu etti. Sizin için spor' stres attırırmı? BEN Genellıkle koşu bandına geçtigimde kulaklıkla muzik dinleyerek koşarım yürürüm falan. siz naparsınız :) ?

0|0
1|3

En İyi Erkek Görüşü

• Ben bisiklet biniyorum sürekli olarak ama çok kasmaya gerek yok erkenden bıkarsın , kontrollü bir şekilde yap sporunu zaten daha istesende bırakamazsın çünkü sonuçları gayet iyi oluyor kesinlikle stresini azaltıyor...

0|0
    0|0
    • Haftada 3 gün spor salonuna gidiyorum. bu haftalık 6 gün gitmem gerekti 1 hafta gidemicegim için. diyette yapıyorum. Asıl iş ramazanda başlıyor. oruç tutucam ne olursa olsun zayıflayayım diye asla oruç tutmamazlık yapmam. ondada zaten diyet yapıcam spora gidicem. içimdeki herşeyi atıyor dışarı spor benim mesela koşu bandında kulaklıgımı taktıgımda koşuyorum ediyorum ya çok iyi hissettiriyor kendimi bana. yoruluyo insan ama degiyor. :)

• İstikrarlı devam et inşallah iyi sonuçlar alırsın..

• Teşekkürlerr :)

Erkekler Ne Diyor 2

• isteyerek yapıyorum , sporu seviyorum , spor sonrası kasların geliştiğini görmek beni mutlu ediyor. Fakat kas gelişimi , zayıflama kadar kolay değil malesef :) Örnek vericek olursak ev arkadaşım 80 kiloydu 3 hafta beraber spor yaptık (o sadece koşar salona gitmez bende eşlik ediyordum akşamları) 3 haftadan sonra tartıldı 72.5 a düştü :))) evet inanılmaz ama gerçek o koca göbekli arkadaşımın göbeği neredeyse eridi bitti :)) tabi sadece koşmakla kalmıyo günde hiç ekmek yemeyip , yemeğinde 8 de 1'ini yiyordu :D Azim yani helal olsun :D

0|0
    0|0
    • Helal olsun. gerçektende çok zor ya uğraştırıcı. Ben herşeyi yapmaya calısıyorumda su 4 gündür üst üste spor yapıyorum 2 gün daha yapmam lazım. normalde haftada 3 gün giderim ama şu an istanbula gidicegim için 1 haftanın sporunuda yapıyorum :)

• 5 aya inşallah daha iyi olucam. şu an var aslında elimde burada atamıyorum sorun o :D

• Anladım tamam tamam :D:D

• hiç değimiyor :D spordan çıkıp yemek yiyorum çünkü :D

0|0
    0|0

Kızlar Ne Diyor 1

• İsteyerek

0|0
    0|0
Yükleniyor...