Spor yaparken ek gıda kullanırmısınız?

Yağ yakıcı veya protein tozu
L'kartini yağ yakıcı kullanmaya başladım bugün
Bakalım etkisi ne olacak
Kullanan var mı?

0|0
4|13

En İyi Kız Görüşü

• bir ara ben de cla ile L carnitine birlikte kullanmıştım sporla düzensiz kullanmama rağmen kısa sürede faydasını görmüştüm. Fakat cla lipaz enziminin etkinliğini durduruyor ve yağlar depolanmadan kanda kalıyor bize iyi bir şey gibi görünse de vücutta bir şeyin etkinliğini azaltmak birçok soruna sebep olabilir çünkü bir sistem var ve herşey birbirine bağlı. hormon bozukluğuna neden olabilir en basitinden yağ kanda kalır ve kalpte sorunlara yol açabilir bu yüzden beş kapsül kala çöpe attım. Sonradan bilinçlendim ama görünür bir zararını da görmedim kötülemiyorum da L carnitine de böbrek üstü yağlarını eritiyormuş ve bunu uzun süre kullanmak da böbreklere zarar veriyormuş açıkçası forma gireyim derken vücuduma uzun vadede zarar vermek istemiyorum. Sonradan farkına vardık umarım bişey olmaz :)

1|0
    0|0

Erkekler Ne Diyor 13

• Protein tozu kullanma sporu biraktigin zaman vucutta sarkma yapabilir.

1|0
    1|0
    • Yağ yakıcı

• @cceronimoo ben senin iyiligin icin soyluyorum kullanip kullanmaman beni ilgilendirmez. Neyse iyi aksamlar :)

• İyi akşamlar 😊

• Her turlu supplementi kullandim ama artik kullanmiyorum cunku cogu aldatmaca hicbiri dogal besinlerin yerini tutmaz kullanicaksan once beslenmeni cok gelistirmen lazim beslenmen en ust duzeyde olur ve imkanin da yetiyosa supplement kullanirsin ama oncelikle dogal besin onun yerini hicbir supplemnt tutmaz bana sorarsaniz kullanmayin derim ona vericeginiz parayla saglikli beslenmeye calisin emin olun ki daha cok faydasini goruceksiniz :)

1|0
    0|0
  • Profilde ki kizin neresinde yakılacak yağ var?

1|0
    0|0
  • bol bol yiyip kilo alamayan biriyim, kilo almaya çalışıyorum ama tamamen ev yemekleri yiyorum baya gelişti 2. ayım bitti

1|0
    0|0
  • Tavsi etmem neden dersen?
    Bir arkadaşım daha önce 6 ay boyunca L-Carnitine kullandı ancak yağları hiç bir şekilde erimiyordu , spor yapıyodu ama sadece koşudan ibaretti, sonra L-carnitine' i bırakıp fitness a yazılcak her gün düzenli olarak 2 saat fitness yaparak 1 ayda bütün yağlarını yaktı görünce gözlerime inanamadım.
    Protein tozuna gelirsek eğer daha önce 2 kez kullandım ikiside 5 lbs yani 2 kg lıktı.
    Birincisi tadı berbat olduğundan 1 ay sonunda bıraktım , ikinci kullandığım ise içtikçe içesim geliyodu günde 2 ya da 3 kez içiyordum tadı çok güzeldi napim dayanamıyordum :)) Oda 1 ay bile olmadan 25 günde bitiverdi :) Etkisi oldu mu?
    Kas ağrılarına mükemmel derecede etkisi oldu , peki kas gelişimine oldu mu? Kas gelişimi demiyelimde kas sertleşmesine baya etkisi olmuştu :)

0|0
    0|0
    • Hem spor ve yağ yakıcı kullanıcam çok etkili diyorlar deneyelim bakalım

• vücuttan atmak için bol bol su tüket çünkü her kimyasal şeyin şimdi olmasa bile gelecekte çok ağır etkileri olabilyo buda benden sana bir nasihat :)

• Teşekkürler :)

• yanlış yapmaktasın kullanma..

1|0
    0|0
  • canım benım en temızı dogal yollardan bu ıslerı halletmek ama bı yerde vucudun sana dur dıyor artık olmuyor dıyor o zaman ek besınlere ıhtıyac duyuyorsun mecburen şu an bende yap yakıcı arastırması yapıyorum termojenıkler ıyı fakat çok kımyasa gırıyor vucudun dengesını alt ust edebılır. l'karnıtınler sıvı olanları daha basıt seyler gıbı gelıyor bana bunun ıcınde zero shot 3000 ml ve mulıpower l'karnıtın arasında kaldım ıkısınden bırını alıcam bu suructe eger proteın tozuda kullanıcaksan kesınlıkle iso 100 kullanman gerekır aklında baska bır marka varsa degerlerını arastır ıso 100 hedefın ıcın daha ıyıdır. varsa baska bırsey sor yardımcı olmaya calısırım

0|0
    0|0
    • Sıvı kullanıyorum zaten bende
      Protein şuanda düşünmüyorum
      Wheyler daha iyi diye duydum

• rıca ederım

• Whey protein vucut tarafından bir saatte sindirilir casein 6 saatte whey protein gün içinde casein protein yatmadan önce kullanılması daha iyi sonuç verir peynir altı suyundan yapılan yiyecekler takviyeler %100 whey protein sütten yapılanlar peynir yogurt vs %80 casein %20 whey dir.

• Ben de bir dönem kullandım. Sormak istediğin bir ayrıntı varsa.. yardmcı olurum

1|0
    0|0
  • Hayır

1|0
    0|0
  • Evet 4 aydır kullanıyorum Weider Power Whey Protein Tozu kullanırım süper tavsiyem olsun herkese :D

1|0
    0|0
  • Etkisi cok iyi

1|0
    0|0
  • Karbonhidrat ürünleri çok yararlıdır enerjimizi depolar, yağda enerji sağlar ama eritmesi çok zordur. Sana önerim hap, toz, kimyasal madde kullanma her akşam koş dikkatli ye bu kadar :) :) sağlıcakla.

0|0
    0|0
  • L carnitin kullanıyorum
    BCAA kullandım
    peptit Amino kullandım
    Protein tozu kullanıyorum
    Multivitamin şart zaten
    Arjinin kullanıyorum
    glutamin ve kreatini de etten ve protein tozundan alıyorum zaten

0|0
    0|0

Kızlar Ne Diyor 3

• Yağ yakıcı kullanıyorum etkisi bende baya bir büyük.

1|0
    0|0
  • Hayır kullanmam

1|0
    0|0
  • Kullanma

1|0
    0|0
Yükleniyor...