Hocamın bana ilgisi olabilir mi sizce?

ya üni.öğrencisiyim işletme dersinde hocam sürekli her ders bana bakıyor ama uzun süre bakıyor bakışları sürekli üstümde o gün camın önünde kız arkadaşımla konuşuyordum yanımızdan geçerken değiisk bi bakıyor.Bir kere dersi bi öğrenciye kızıp gttiği için bırakıp gitmişti bizde 3 arkadaş yanına gdip sınıf adına özür diledik ama ben hiç konuşmadım arkadaşım konuşmutu hiç onlar yokmuş gibi bana bakarak tamam anlatacağım falan dedi sizce ilgisi olabilir mi?

0|0
0|6

En İyi Erkek Görüşü

• baksın bir şey olmaz .. öenmli olan sen ne hissediyorsun hocana karşı ..

0|0
    0|0
    • yakısıklı degıl ama sempatık gülec ögretım görevlısı olması sadece + bende

• o zaman sende ona bak be yavru eğer bi şeyler hissediyorsan .. benim ünide bi hocayla öğrencisi evlenmişti ...

Erkekler Ne Diyor 5

• hocan seni götürür yakında.

0|0
    0|0
  • Büyütecek birşey yok. Bizim bazı hocalar da bana bakıyor. O zaman hocalarım gay mi :O

0|0
    0|0
  • seni begeniyor ve hoşlanıyor muhtemelen, bide giyimin falan çok dikkat çekici i,se fiziğin falan :))

0|0
    0|0
    • yaa arkadaslarda fark edıyor hoca sana bakıyor sureklı dıye evet alımlıyım ve yasıtlarımdan daha olgun ve gösterıslıyım ama herkese yapıyordur gıbı me de gelıyor ya

• bana da oyle gelıyor ama pür dıkkat ders dınlıyorum belkı de ondandır dıye de dusunmyor degılım

• olada bilir :)

• Özel ders vermek isterse kabul etme sakın :(((

0|0
    0|0
  • senden hoşlanıyor hocan demekki

0|0
    0|0
    • ama pür dikkat ders dınlıyorum acaba ondan da olabılır mı?

Kızlar Ne Diyor 0

Kızlar görüş yazmamış.

Yükleniyor...