Hepsiyle sevgili olsam hepsine iyilik eder miyim?

tam 6 kişi var bana aşık.

ben onları arkadaş olarak seviyorum

sevgilim ol diyorlar istemiyorum

bu kez trip yapıyorlar

ileri gidiyorlar silip atıyorum faceden engelliyorum numaralarını siliyorum.

hayatlarına sevgili alıyorlar ayrılıyorlar gene bana dönüyorlar.

irtibata geciyorlar.

bu 6 sı da 6 senedir peşimde

sevgili olmayınca kızıyorlar

ee iyide ben sevgili olamyı kabul edersem evlilik adımı atacağım ama benim gönlüm başkasında.

neden sizinle ciddi bir ilişkiye başlayayım.

ANLAMIYORLAR.

bazen hepsine iyilik yapıp sevgili olasım geliyor.

bıkdım artık yaaa

NEDEN ANLAMAZ İNSAN?

BENİM AKLIM YEDİNCİ ADAMDA

YEDİNCİ ADAM (UNUTMA BENİ )

Bir kadın mı bulacaksın kendine,

Yedi erkek birden düşmeli o kadının peşine,

Biri, güzel sözlere kanan,

Biri, başının çaresine bakan,

Biri, kendini hayalci sanan,

Biri, eteğinin altından kadını okşayan,

Biri, hiçbir numarayı yutmayan,

Biri, kadının düşürdüğü mendile basan;

Sinek gibi vızıldasınlar kadının çevresinde,

Sen kendin yedinci olmaya bak.

NE YAPAYIM SÖYLEYİN BANA HEPSİNİ KABUL EDİP İYİLİK Mİ YAPAYIM :(kendime kötülük

0|0
7|20

En İyi Erkek Görüşü

• Sokak lambası gibi olma ey ya yar kime yandıgın belli olsun!

1|1
    0|0
    • teşekkür ederim

• ya o hastanın eceli gelmişse

benim çabalarım boşa giderken

diger tarafta yaşayacak olan hasta sırf ben gec kaldığım için acı çekiyorsa

• ecelinin gelip gelmedigini sen degil yaradan bilir diger tarafta hasta acı çekiyor ise yaradanın belirledigi kaderdir senin yapacagın şey ise elindeki hastanın canı çıkana kadar mücadele etmektir hz . ibrahimi ateşe attıklarında karınca su taşır derler ki bu ateşi sen mi söndürecen karınca der ki benim elimden gelen bu yaradan biliyor sen elinden geleni yap o canı teslim eder ise en azından yaradan bilir ben elimden geleni yaptım dersin

Erkekler Ne Diyor 19

• Adam başı 50 kağıt alsan yeter, işi büyütürsün sonra paraya para demezsin.Başlangıçta 7 kişi sonra 70 kişi <3

0|1
    0|0
    • ya bence ayıp etme karşındaki bayan sonuçta tercih onun saygı duymak lazım bana sorarsan ki sorduğu mantıksız soru kimi seviyosan onunla ol niye elalemi karıştırıyosun işin içine ama bu yorumda ağır olmuş be

• seviyesizin seviyesine neden ineyim? ben orada insanlığıma gelip cıkasım geliyor diyorum neden anlamıyorsunuz?

• İnsanlık adına önüne gelen her erkekle yatan kadın gelmiş beyler :(((888

• sakın öyle bir hata yapma bence sen kendine göre birini bul ve aç gözlü olma anladığım kadarı ile sende hepsnden hoşlanıyorsun hata yapıyorsun

0|0
    0|0
    • iyide neden anlamazlar ki küfür de mi kar etmez insana. hayır arkadaşlıkları hoşuma gidiyor tabi iltifat sevilmek kimin hoşuna gitmez ki ama bıktım her defasından kafamı karıştırmaya çalışmalarından. insanda gurur olur. anlamıyorlar ben güzelliğim için bana gelen insana önem vermem ama onlar güzelliğim için peşimde yoksa o kadar hakarete ragmen neyin gurursuzluğu bu? insanlııma geliyor kabul edeyim ee onu kabul etsem öbürünün ne sucu var o da insan diyorum diyorum vicdanım sızlıyor

• Na gadan Ateşlisin 35 lik çıtır bu olsa gerek.

0|0
    0|0
  • beni de al 8 olalım 12 ye tamamlarsak bi halı saha maçı yapar kahve içmeye sana geliriz.

0|0
    0|0
  • Sen bitmiş okeye dönen zavallısın :) Yazık acıyorum haline kürkçü dükkanı gibisin ve samimi olduğunu düşünmüyorum. Eğer samimiysen ailenden aldığın etik ahlak ya kafana girmemiş yada ahlak ne demek onu bile bilmiyosun.

1|0
    0|0
  • bencede hepsi ile sewgili ol en mantıklısı. Hatta araya benide sıkıştır... Hatta bi ara "Bursa motor"un tabelası altında sana video çekip youtube a koyalım

0|0
    0|0
  • ucuz malın talibi hesabı

1|1
    0|0
    • ucuz oldugumu mu düşünüyorsun gecenlerde senin sordugun soruya en güzel cevap ben vermişdim ve bana arkadaşlık isteği göndermişdin tekrar düşün... şu neydi sorun param da var ama yakışıklı değilim mi ne:):):):)

• cümlelerine kalbini yansıtmayan insanla daha fazla diyalogum olamaz

• aynı böyle senin gibi bir tanıdık kız arkadasım var cıkmadıgı etmediği insan kalmadı..yok o kadar kişi var peşimde bu kadar var..Sonuç yanlızlıktan geberiyor şuan :D

0|0
    0|0
    • :) yanlış mı okudun ne

bu yaşıma kadar 1 tane sevgilim oldu benim

• yanlış anlamış olabılırım tam okudum da zaten.sen o 6 kişiden bagımsız bir kii bul onunla sevgili ol ..o zaman rahatlarsın

• Uyan okula gec kalacaksın

0|1
    0|0
  • dün akşamki aslan kral'ı izledin galibaaa ! :D

grup fantezin varsa kabul et..

yoksa eğer gönülden sevdiğin insanlar çık bence

0|0
    0|0
  • bence 6 sı ile çıkmalısın bu en doğal hakkın ama o 6 lının hep beraber seni delik deşik etmekte hakkı

0|0
    0|0
  • hepsinle bir kez seviş hayatında 6 adamın izi olsun... biri ile evlen birinin hayatına iz ol...

0|0
    0|0
  • banada 8 tane kadın aşık hepsini red mi etsem yoksa kabul mu etsem diye düşünüyorum...

0|0
    0|0
  • sizleri böyle tok tok konuşturan bizlerin zaafları ve bu değişmeli kanımca...

1|0
    0|0
  • 7 kişi beraber takılın ozaman

0|1
    0|0
  • Bence 12 kişi yap şu aşıkı olanların sayısını. Halı saha maçı için ideal.

0|0
    0|0
  • biz tam 7 cüceyiz..14 kollu bir deviz..

bilgini seç

:)

0|0
    0|0
  • olayı gruba dökmede naparsan yap !

0|0
    0|0
  • İki gruplar halinde takım çalışması yapın.

1|0
    0|0

Kızlar Ne Diyor 7

• Hay masallah allah daha cok versin diyecem ama allah dogru olani versin :)

0|0
    0|0
    • işde anlamaynlar yanlış yorum yapar :) hangisi doğru ki:)

• Kalbine ruhuna aklina en yakin kisin

• HANİ DİYO YA ŞİİRDE SEN YEDİNCİ ADALM OLMAYA BAK

TAMA BEN YEDİNCİSİNİ BULDUM BİLİYORUM

KALBİME AKLIMA EN YAKIN AMA

NEDİR BU ENGEL BİLMİYORUM

• hepsini kabul et ve tamamdır sevgiliyiz dersin. hatta daha da teklif gelirse onları da kabul et. yarattığı ortana dayanamayanlar olursa ayıklanır giderler -katlananlar da devam eder. böylece kararı sen değil onlar vermiş olur-senin de için rahat eder.

0|0
    0|0
  • Cuk bollugu resmen. 6 adam toplam 6 pipi, 12 yumurtalik eder. Sanslisin

0|0
    1|1
  • Reklam kokusu geldi biraz..

Soruna geçecek olursam adamlara geri dönüş yollarını ve kapılarını sen açık bırakıyorsun..

Hadi bi tane olsa psikopat derim ama, 6 adam birden aynı şeyi yapmaz..

Ego oyuncak değildir oynayıp durma zarar verir..

0|0
    0|0
  • Ruh hastasımısın sen kızım ?

Madem şikayetçisin bu kadar görmezden gel.

0|0
    0|0
  • bence herkesi mutlu et sevapdır

0|0
    0|0
  • içlerinden seç :)

0|0
    0|0
Yükleniyor...