Zor bir karar, siz ne düşünürsünüz?

bu soruda değil gerçi ama düşünceniz iöğrenmek istiyorum bu gerçek bir olay bir kadın birgün doktara demişki ben erken doğum yapmak istiyorum diyor doktorda ona daha 6 aylık olmaz diyor fakat kadın ısrarla doğum yapmak zorunda olduğunu söylüyor doktorda ona nedenini soruyor o da ona ilik kanseri çocuğu olduğunu zamanınnın az olduğunu doğumu bekleyemeğeceğini söylüyor doktor fakat buda sizin çocuğunuz bunu nasıl ölüme gönderirsinz biri yaşarken diğerini kaybedeceksiniz kadın ağlayarak ben onu daha hiç tanımadım fakat bu çocuğumla bir geçmişim var ve onu tanıyorum diyor onun için ondan vazgemeceğini söylüyor ve erken doğum yaparak yaşayan çocuğunu kurtarıyor zor bir karar sizler ne düşünürsünüz

Güncellemeler:
sonuçta kadını doktor doğum yaptırmıyor fakat kadın değişik bir şekilde kendini erken doğuma zorlayarak erken doğum yapıyor ve ilik hastası olan çocuk yaşıyor diğeri erken doğum nedeniyle vefat ediyor olay böyle bitiyor herkezin yorumları için teşekkür ederim

0|0
8|3

En İyi Kız Görüşü

• Cok zor bir karar ben zaten kararsiz biriyim :( yapamazdim cocugumu öldüremezdim beklerdim allah birini alacaksa birini veriyor diye düsünür cocugumu öldürmezdim :(

0|1
    0|0

Kızlar Ne Diyor 7

• Zor bir karar.. Ama bir yandan haklı, yaşanmışlıklar var çünkü. Diğer çocuk hiç görülmediği için göz görmeyince gönül katlanıyor demek ki.. Cok zor bir durum ama ben de olsam onun gibi davranırdım sanırım..

0|1
    0|0
  • Bu çok zor bir karar. Bir çocuğunu yaşatmak için diğerini riske atıyor. Annelik bağı çok farklı ben sanırım kendimi öldürmeyi tercih ederdim ikisinin acısını görmemek için. Puff çok zor hem de çok.:(

0|1
    0|0
    • kendin ölürsen zaten ikiside ölecek birini kurtarabiliyorsun senin ölümün çare değil

• Bir dizide vardı bu...Bunun cevabı çok zor...İnsanın oturduğu yerden ahkam keseceği bir şey değil. Diziyi izlerken ben de düşünmüştüm nasıl yaparım diye ama birinin ölümüne karar veriyorsun...bu da kendi evladın...Hiç kolay olmasa gerek...

0|1
    0|0
  • Yapamazdim..ikiside evladin..tanimasan bile karninda his ediosun ve onunla bi bag kuruyorsun..

Tam olarak anlamadim zaten..erken dogum neden?

0|1
    0|0
    • ilik hastası çocuğunun zamanı az kalmasından doğan çocuğunun iliği gerekiyor

• karar vermen gerekirse

• Erken dogum yapmazdim

• aynısını yapardım. yaşayan çocuğu kaybetmek daha ağır bişey.

0|1
    0|0
  • gerçekten çok zor bi karar olmalı allah kimsenin başına vermesin

0|1
    0|0
  • Yapamzdım bunu bencillik gibi of çok berbat bi durum

0|1
    0|0

Erkekler Ne Diyor 3

• anne emzirmediği bebeğine yıllarca baktığı beslediği büyüttüğü bebeğini değişemez.

allah kimsenin başına vermesin bu durumu. bende bir oğlumu kaybettim. bilirim evlat acısını.

ama o annenin psikolojisini düşünemiyorum

1|1
    0|0
  • mantıklı bi karar

1|1
    0|0
  • 6 ay bu durumdan doktora bahsetmemesi saçma.

0|0
    0|0
    • neden goğacak çocuk yaşayana ilik verecek zaten onun için hamile kalıyor fakat yaşayan çocuk ise acil iliğe ihtiyacı var yoksa ölecek yani 3ay zaman yok

Yükleniyor...