Sevgilimin yalan söylediğini düşünüyorum...

Sevgilimle bu gece 3 e kadar mesajlaştık ve bugün biteceğini söyledi sabah mesaj attım günaydın diye geriye ödemeli attı..mesaj hakkım bitti deme inanmam yazdım..Yinr ödemeli attı bu nasıl olur ya bana yalan söylediğini düşünüyorum siz ne fikirdesiniz bende mesaj yazmayacağım nsıl olurda mesaj hakkı bitebilir bitse 12 de bitmesi gerekirdi..

0|0
0|10

En İyi Erkek Görüşü

• Yalan söyledigini bir sekilde ispatlamalısın

0|0
    0|0
    • nasıl yapıcam ben ona inanmıyorum sana diyeceğim..birazda trip çekicem

• onu sen tanıyorsun ben degil. ona göre hareket et

Erkekler Ne Diyor 9

• hemen ayrıl bir daha da sakın geri dönme...siz kızlar ilişkileri böyle hiçten sebeplere dayanarak bitirmede ustasınız...o çocuğun senle ne işi var anlamadım

0|0
    0|0
  • şöyle bir durum var saat 13 de bu hakkı yaptıysam ben 30 gün sonra saat 13 de biter bence sevgilin yalan söylemiyor yalan söylese senle saat 3 e kadar niye uğraşsın ki ?

0|0
    0|0
  • Bir mesaj problemini eğer bu kadar sorun edeceksen ileride baş edemeyeceğin sorunlarla karşı karşıya geleceksin

0|0
    0|0
  • Mesaj hakkı 12'de biter diye bir kural yok.

0|0
    0|0
  • :D keklemiş seni

0|0
    0|0
  • oldu ki yalan söylüyo ne olacak ? oldu ki telefonunda problem oldu ? her şey olabilir ? lanet olası ergen.

0|0
    0|0
  • "5 TL atayım git kontör al kendine" diyebilirsin. Oyş...

0|0
    0|0
  • mesala 1000 smsi varsa saat önemli değil

0|0
    0|0
    • 1.000 sms in 1 ayda bitmesi lazmdı

• 1000 sms 1 aydan daha erken bitmesi lazımdı

• eğer bir arkadaşnı tanıyosan onun telefonundan mesaj at bakalım ona cevap vericek mi.Verirse hemen arkasından kendı telefonundan mesaj at bu şekilde yalanı yakalayabilrisin

• yalanını yakaladıysan hemen ayrıl

0|0
    0|0
    • daha önce hiç yakalamadım ama bu sefer gerçekten hiç inandırıcı değil

Kızlar Ne Diyor 0

Kızlar görüş yazmamış.

Yükleniyor...