Hayat nasıl bir şey?

değişik yaş grupların eğilimleri değişik değişik olan bi sürü insan var bu sitede. tanımlayın hayat ne demek...hayattan ne anladınız..ne olmak lazım esasen..nasıl davranmak lazım... serbest mı takılmak lazım...disiplinli mi... hayat nası bişi... hayatınızın konu başlıklarıyla anlatırsanız çok mutlu olurum..hem +1 hem de dua ederim size ;) :*

0|0
2|6

En İyi Erkek Görüşü

• Hayat ister din'i anlamda olsun isterse siyasi anlamda olsun hep bir kural çerçevesinde yaşanmaktadır.İyilik yapmanın güzelliği hiç bir yerde yoktur. İster boşuna olsun isterse manevi inanç gereği olsun her ne olursa olsun düşünüpte inandığınız şeyin var olduğna inanmakta çok güzel birşey. Hayat kurallar içinde yaşanması halinde kötülükler her daim cüce gibi kalır ve canavara dönüşmez ve toplumsal huzur bozulmaz.Hayat imtahanımızn aslıdır. Hayatta olmasaydık imtahanda edilemzdik öyle değilmi.? Hayat 365 gün şen şakrak+sağlıklı+hastalıklı+kara gün+tokluk+zenginlik+fakirlik+mutsuzluk içinde geçmez. her davranışın karşı kutubu vardır. iyinin zıttı kötülük + hastalığın zıttı sağlık gibi. Hayatta hiç kimse 365gün mutluluk yaşamaz yaşayamaz illaki bir moral bozukluğu-ölümlü acı haber-iş kazalarıyla ilgili bir duyum-ve sayılamayacak kadar çok çeşitli haberleşme yoluyla hergün güzel haberlerle karşılaşılmamaktadır.Fakat ümitsizde yaşanmamaktadır.Hedefi olmadan sürdürülen bir hayat tarzı benimsenmemelidir.Aman banane ben ne düşüneceğim nasıl olsa devlet büyükleri benim yerime düşünüyor deyip düşünce gücünden mahrum kalınmamalıdır. Hayat İmtahanlara göğüs germek ve mücadele etmektir. Hayat neslin devamıdır.Hayat nasıl bir hayat yaşadığımız konusunda bir tercih yapmış ise onu karşımıza çıkartmaktadır. Hayat vade dolduğunda ansızın son bulandır.

0|0
    0|0

Erkekler Ne Diyor 5

• Sadece hayatı hafife almamalısın. Aldıgında o hafiflik sana grostonlarca yük olarak üstüne yüklenir

0|0
    0|0
  • simdi bu sorunun cevabi ikiye ayrilir

1-) bekar bireyin hayati 2-) evli bireyin hayati

bekar birisnin hayati kisaca ( ye, ic, okula/ise git, sevis, yat) seklindedir

evli birisinin hayati ( ye, ic, ise gidip extra calis, sevis, yat) seklindedir ikiside bir birinin ayni gibi

gorunsede evli biraz daha zorlanir sonuc olarak hayvandir insan bir yastan sonra programlanmis bir robot gibi surekli ayni seyleri yapmaya devam eder vs vs :)

0|0
    0|0
  • Hayatı inişlerle cıkışlarla yaşadım arkadaştan eşten dosttan oldum ölümle tehdit edildik iflas ettik

0|0
    0|0
  • hayat çok fena hep arıyorum ben ya bazen ne aradığımı bende bilmiyorum:)

0|0
    0|0
  • yaş grupları çok değişken bu sitde

0|0
    0|0

Kızlar Ne Diyor 2

• henüz bişey anlamadım, çok yolum var.

0|0
    0|0
  • hayat bence her zaman iyi bir insan olmaya çalışmaktır her zaman doğru yolda yürümek insanlara ve insanlığa her daim faydalı olmaya çalışmaktır gerisi boş bence ...

0|0
    0|0
Yükleniyor...