Turgut Özal zehirlenerek mi yoksa eceliyle mi öldü?

Uzun yıllardır Türkiye nin gündemini meşgul eden bu mesele hakkında ne düşünüyorsunuz? Adli tıp raboruna yansıyan bulgular özalın naaşında dışarıdan verildiği kesinleşen dört madde tesbit edilmesi özalın zehirlendiği iddialarını güçlendirmekte.şayet böyle bir durum varsa bu işin failleri kim olabilir? iş adamları,hergün yüzlerini ekranlarda gördüğümüz siyasiler, gazeteciler veya başkaları. bu işin ucu herkesi şaşırtacak kişilere dokunabilr

0|0
11|32

En İyi Erkek Görüşü

• Zehirlense bile bu şimdi mi meydana çıkardı? Öldüğünde otopsi yapılmamışmıydı? O zaman neden bulunamadı da şimdi bulunuyor? Bu sorulara cevap vermek lazım. Yani vücuda şırınga ile bir zehir verilse ölünce izi kalır o iğne deliğinin vs... İyi bir otopsiden kaçmaz bunlar. Ha yediği zehirli ise o başka. Ama ben öldürüldüğüne pek inanmıyorum. Ahirette bakarız öldü mü öldürüldü mü diye. Şimdiden merak etmeye gerek yok. Başımıza göz göre göre "şuç şüphesi" diye bir tiyatro ile genel kurmay başkanına kadar içeri atan, hükümetin güdümündeki bir yargı var. Şahsen ben birşeyleri bulandırmak, birilerine suç atmak için "YİNE" adalet eliyle adaletsizlik yapıldığını düşünüyorum.

0|0
    1|0

Kızlar Ne Diyor 11

• 20 gün önce Adli Tıp Başkanı Antalyadan haberlere konuştu.Yapılan inceleme sürecinin en az 2-3 ay süreceğini bizim tarfımızdan böyle bir açıklama yapılmadı dedi.Şimdi Adli Tıp Raporu hangi gazatede hangi kişi tarafından yayınlandı link atarmısın.Ama kendilerimi açıkladı onu söylede.Yani basın açıklamasının olduğu linki video olarak atarsan inanırız.

0|0
    0|0
  • ölen ölür kalan sağlar bizimdir.(mekanı cennet olsun)

0|0
    0|0
  • benim anlamadığım nokta eşi semra özal yıllarca zehirlediler dediğinde kimsenin aklına tekrar otopsi yapmak hiç gelmedi mi ? ve zehirlendiğine dair bulgular olduğu halde eşi ve ailesi neden olayın üstüne gitmiyor

0|0
    0|0
  • Dediğin gibi zehirlenerek ölmesi kuvvetli gözüküyor ama kim olabilir bilemiyorum..Zamanında başarılı bir siyasetçiydi bildiğim kadarıyla.

0|0
    0|0
  • zehirlendiği belliydi zaten,resmiyete dökmek için açıldı mezarı

0|0
    0|0
  • Surunmesi gerekiyordu

0|0
    1|1
  • sağır sultan bile biliyor zehirlendiğini şimdi ise testler sonucu ortaya da çıktı.

0|0
    0|0
  • Hiç Hürrem'den şüphelenmeyin siz =(

0|0
    0|0
  • aman yaw adam ölmüş arkasndan knuşmayın çok ayıp :)

0|0
    0|0
  • kimlerin parmağı olduğunu çok merak ediyorum ...

0|0
    0|0
  • adama mezarda da rahat yok sanki katili bulsalar cezalandıracaklar önce öcalanı, uğur mumcunun abdi ipekçinin sivas olayının katillerini yargılamayı becersin onlar.. tiyatro bunlar hep.. devlet yapar ya da göz yumar sonra da katili saklar...

0|0
    0|0
    • onlar derken sadece bu hükümetten de bahsetmiyoum.. bu tür cinayetlere sesini çıkarmayan derin devleti oluşturan, besleyen, katilleri de saklayan ve aralarına alan tüm hükümetler

Erkekler Ne Diyor 31

• Rapor yayınlanınca öğreneceğiz nasıl öldüğünü. Kimler tarafından öldürdüğü hiçbir zaman ortaya çıkmayacak. İlginç olan öldükten sonra otopsi yapılmamış olması. Ambulansın bulunmaması ve alınan kanın hastane de, elektriklerin kesilmesi sonucu bozulması gibi olaylar enteresan. Koskoca cumhurbaşkanını bile koruyamayan bir devlet... Olabilir mi?

0|0
    0|0
  • Valla arkadaşım hiç kimse Allah'ın verdiği canı alamaz ama şimdi ayrı bir ülke isteyen insanları saddam öldürüyordu bu adam Türkiye sınırlarına soktu bilirsin kuzey ırak ve Diğer bölge savaş içindeydi bizde kuzey ıraktaki şerefsizleri ülkeye soktuk bazı sorunlar türedi ne demek istediğimi anladın sen iyi ki ölmüş yani .

0|0
    0|0
  • % 100 eceliyle öldü olan biten bir senaryo . işi ergenekon a bağlayacaklar bahane edip birkaç önemli ismi daha tutuklayacaklar . seçimle ilgili bu

0|0
    0|0
  • adam zehirlendi.zaten 4 farklı zehir bulundu..fakat kim zehirledi bilmiyorum..derin mesele bunlar..fakat son günlerde Demirel'in bunlar safsata çıkışı sanki etekleri tutuşmuş gibi demesi özaldan sonra cumhurbaşlığı gibi önünün açılması süphelendirdi insanları..ama kimse bilmiyor..muhtemelen limonataya atıldı ve spor yaparken öldü..birde ben şunu anlamıyorum..adamı 4 saat ambulansta gezdirmişler iyice ölmesini beklemişler..ya hu bunlar kim ?

0|0
    0|0
  • zehirlendiğini sağır sultan biliyor artık.

0|0
    0|0
  • Ben bunun komplo teorisi olduğunu düşünüyorum. İşkence görenlere "sağlam" raporu veren bir kurum, yine siparişle rapor yazmıştır. Dört ayrı zehir çok abartılı olmuş. Sanki birisi yetmiyormuş gibi. Özal'ı "demokrasi şehidi" mertebesine yükseltip bütün faturayı yine "Ergenekon"a kesmek için tezgahlanan bir tiyatro gibi gözüküyor. Darbeyle hesaplaşma konusu da, bu da ustaca yürütülen senaryolar. Gerçekleri görmeyelim diye bizi bunlarla oyalıyorlar, benim düşüncem bu

0|0
    0|0
  • Nerede imiş o adli tıp "raboru"? sorunun cevabi yine kocaman bi "öf". raporlar açıklanınca göreceğiz. Bu işin sana göresi ya da bana göresi yok.

1|0
    0|0
  • herşeyi hak ettı aslında ama malesef bizim ülkemız bu ınsanların yaptıkları hataların sıkıntılarını çekmekte

0|0
    0|0
  • kesin aşçıdır suçlu

0|0
    0|0
  • bırakın adamı da huzur içinde yatsın.

0|0
    0|0
  • Yapay gündem maddeleri ile ilgilenmiyorum. Daha çok yoktan yere savaşa sürüklenmeye çalışmamız ve başkanlık adı altında padişahlık müessesesini yeniden canlandırmaya çalışılması ile ilgiliyim.

0|0
    0|0
  • olan olmuş fakat dediğin gibi altından bir suçlu çıkacak amaaaaa bulabilirlerse tepedden biri yada birileri yaptırdı ise uğur mumcu gibi olur bulunamaz...

0|0
    0|0
  • nasılki suçsuz insanlar yaşları büyütülerek asıldılar ,nasılki bir başbakan suçsuz yere asıldı,buda herhalde amerikaya karsı geldi öldürülgü biz manda bir devletiz

0|0
    0|0
  • ya rapor çıkınca anlaşılır ama zaten 20 sene olacak neredeyse artık ne önemi var ? o zaman sıcağı sıcağına olsaydı bu işler siyasi tarihimiz daha değişik ilerlerdi emin olun ama artık çok da önemi yok hatta mezarın açılması bile gereksizdi bence

0|0
    0|0
  • şey yaptım öldü :)

0|0
    0|0
  • öldürdüler ya adamı

0|0
    0|0
  • zehirlenerek

0|0
    0|0
  • dünyanın en pahalı benzinini kullanıyoruz

0|0
    0|0
  • boşverın ecelıyle gıtsede öldürülede sana bır faydası olmuycak ondan tartısmaya gerek yok

0|0
    0|0
  • ülke insanının rantçı ve bencil olmasını sağlayarak öldü. dahasının önemi yok.

0|0
    0|0
  • Sapasaglam adam idi...

0|0
    0|0
  • ya geçin bunları ya

0|0
    0|0
  • agatha ya sormak lazım cinayet üstadı o

0|0
    0|0
  • eceli gelmiş zehirlenerek öldürülmüş işte herkes eceliyle ölmüyor mu :))

0|0
    0|0
  • 4 tane zehirle zehirlenmiş

0|0
    0|0
  • Bu mevzuları kimsenin kafası almaz.

çok ince iyi düzenlenmiş birşey.

Derin devlet :D

0|0
    0|0
  • KİMİN UMRUNDA

0|0
    0|0
  • kesin zahirlendi bence ama kim zehirledi bulmak çok zor olabilir.

0|0
    0|0
  • süleyman demirel zehirleterek öldürtdü

0|0
    0|0
  • Kdv' yi çıkarmasaydı iyiydi adam mekanı cennet olsun

0|0
    0|0
  • Erkekler Devam
    1
Yükleniyor...