Mourinho mu daha egolu yoksa İbrahimovic mi?

Dünya futbolunu yakından takip eden herkes bu iki aktörün futbol dünyasında sahip olduğu egoyu iyi bilir. Ankete de katılabilirsiniz :)
Jose Mourinho, Real Madrid'in başında geçirdiği ilk sezonda başarısız olunca taraftarlar tarafından tepki almış bunun üzerine yaptığı basın açıklamasında "Bugün Real'den ayrılsam, yarın istediğim şartları kabul etmek için hazır bekleyen başka bir dünya kulübüne imza atarım" şeklinde bir ifade kullanmıştı.
Zlatan İbrahimovic ile Mourinho'nun interi olarak bilinen 2008-2009 sezonunda önce sırasıyla italya ligi, italya kupası, italya süper kupası, şampiyonlar ligi, avrupa süper kupası kazandıkları sezondan sonra İbrahimovic yaptığı açıklamada" şampiyon olduktan sonra takımda herkes sırayla tek tek gidip Mourinho'ya teşekkür ettim. Sıra bana geldiğinde ise gittim ve ona "bir şey değil" dedim şeklinde bir ifade kullanmıştı. Sizce hangisi daha egolu ve egosu ona daha çok yakışıyor daha karizmatik kılıyor?

• Jose Mourinhop
    33% (2)30% (3)31% (5)Oy Ver
  • Zlatan İbrahimovic
    67% (4)70% (7)69% (11)Oy Ver
Cinsiyetini belirt oyunu kullan KızımErkeğim
Güncellemeler:
Ankete yanlışlıkla Mourinhop olarak geçmiş sorry :D bildiğiniz Mourinho işte ya bu kadar takmayın kafaya :D

0|0
3|6

En İyi Erkek Görüşü

Kızlar Ne Diyor 3

• Ibra

0|1
    0|0
  • İbra daki ego kimseede yok

0|1
    0|0
  • Jose Mourinhop

0|1
    0|0

Erkekler Ne Diyor 5

• Jose Mourinhop

0|1
    0|0
    • ahah klavye hatası sanırım mourinho olarak ekleyecektim seçeneklere düzeltemiyorum da şimdi sağol pampa sayende gördüm

• ikisine de yakışıyor, mourinho ayrı ama.

0|1
    0|0
  • Zlatan İbrahimovic
    egonun bile yakıiştigi adam =)
    <3 =D

0|0
    0|0
  • Zlatan İbrahimovic daha egolu.

0|0
    0|0
  • ibrahimovic cok degisik bir karakter
    dini inancıda pek yok gibi