Galatasaray bu sene de şampiyon olur mu?

Galatasaray geçen seneden dahada iyi takım haline geldi fakat bu sene şampiyonluğu göğüsleyebilir mi?

Güncellemeler:
şampiyonlugu bu senede olmak isterimde defansımız fazla açık veriyor o yüzden düşündürüyor beni :))
şu an en iyi orta sag ve forvet galatasaray takımında bu bir gerçek defans zayıf onada takviye yapılırsa galatasaray yine şampiyon olacaktır

0|0
14|29

En İyi Erkek Görüşü

• takımımız bu sene daha kaliteli, ama geçen senenin futbolu daha iyiydi, önde basıyorduk, buna rağmen az gol yiyorduk, kondisyon olarak diğer takımlardanda çok üstündük. ama bu sene kazın ayağı öyle değil, eğer böyle lakayit oynamaya devam edersek, şampiyon filan olamayız çünkü kolay pozisyon veriyor ve kolay gol yiyor defansımız. ayrıca fenerbahçede şu an geçen seneden daha kaliteli, futbolları yeni yeni oturuyor, şu an bizim kadar bile iyi oynayamıyorlar ama kötü oynasalar bile sonuç alıyolar. iyi oynamaya başlayıp seri galibiyetlere başlarlarsa bizi geçeceklerdir, ama eğer çok geçmeden geçen seneki futbolu yakalayabilirsek, ne olursa olsun yine hepsini yeneriz, ujfalusi'nin dönmesini istiyorum, elmander selçuk melo muslera ve engin geçen seneki formlarını yakalamalı, burak ve umut'a bel bağlarsak günlerinde olmadığında çok puan kaybederiz. cris'e ısınamadım, bence o bölgede ceyhun, hakan balta, gökhan zan arada tercih edilebilir. bazı maçlarda sol bekte çağlar'ıda görmek isterim. amrabat'ında aman aman bi katkısını göremedik, daha ne kadar bekleriz, bu sene yalan mı olur onuda bilemiyorum. dany'yide çözemedim, ne yaptığı belli değil ya mükemmel oynuyor, ya çok kötü arası yok bu adamda.

0|0
    0|1

Kızlar Ne Diyor 14

• basın parayı olun şampiyon kardeşin bu iş parayla oluyor.

0|2
    2|1
  • Tartışmasız şampiyonuz Allahın izniyle.. Defans ufalujiyle ya da yeni bir transferle bi şekilde toparlanıcak.. Selçuk melo hamit umut ikinci yarıda daha da formda olacaklardır bence.Fatih Terim start veriyorsa bu takıma finish Galatasarayındır ötesi yok.Bizi izlemeye devam edin:P

0|0
    0|0
  • biz sampıyon olacağız FENERBAHÇEE .D

0|0
    0|0
  • ujfalusi ocaktan sonra oynıcak dıye bılıyorum o zaman takım daha ıyı olacaktır :) Şampiyon olcaz inşallah.

0|0
    0|0
  • Olacak dedim olacak :))

0|2
    0|1
  • ona ne şüphe tabiki şampiyon olacağız :)

1|2
    1|2
  • Bnce olacak

0|0
    0|0
  • ahaahha komıktı . Galatasarayın sampıyonlugu dusunmesı cok komık sajkshdjhjsd ds

0|0
    0|2
    • 18 defa şampiyonluk yaşamış önce galatasarayın elde edemedigi başarıları elde edinde ondan sonra konussanız :)

• daha biz kimiz onu bıle bılmıyosun :D

• hadi ya gerçekten kimmişsin ki bak şimdi cok merak ettim :D

• cıks :) olabilmez

0|1
    0|0
  • hayr .. çünkü BEŞİKTAŞ olucak :) feda dedik fena yapıyoruz adamı :D :D

0|0
    0|0
  • heralde ölümüne şampiyon olur olamasada cimbomum gönüllerimiz şampiyonu :)

0|0
    0|0
  • Manchester maçından beri performanslarını begeniyorum. Böyle giderse. neden olmasın :)

0|0
    0|0
  • umarım <3

0|1
    0|1
  • Şampıyonluk ve Galatasaray. Bu sıfat Gsye yakışıyor.

0|0
    0|0

Erkekler Ne Diyor 28

• belli olmaz bu işler

0|1
    0|1
  • olacak gibi duruyor, İnşallah Allah utandırmaz da oluruz. Şampiyonluk en çok bize yakışıyor.

0|2
    0|2
  • Şampiyon belli zaten(GALATASARAY)Benim merak ettiğim 2. kim olacak

0|2
    0|1
    • beşiktaş olur..adamlar yürekli oynuyor..ee fenerede 3.lük kalıyor :))

• Muslera'nın yediği gol sayısına bakınca adam kendi kendine rekor parçalıyor diyorum, kumbara gibi maşallah :)

En iyi forvet ve orta saha sizde mi ? Yav he he, sezona başlayalı bir forma giremedi selçuk,melo,umut,elmander,engin,muslera,riera,dany takımın ilk onbirinin 8 i daha forma girecekmiş bilmem ne olacakmış en iyi seçilecekmiş :)

0|0
    0|1
    • sizdekiler kimler selcuk şahinmi yoksa hiç oynamayan krasicmi yoksa bienevu filan mı yoksa stochmu :D bunlarmı en iyileri acaba güldürme insanı :D

• O zaman gider yapmıcan bana sanal teneke hadi yol al boş laflar başka bi bok yok.

• sende hangi bok var anlat bakam arada moronlarıda dinlemem lazım :))

• Defansımızın fazla açık vermesinin sebebi usfalujinin olmayışı.. iyileştiğinde daha iyi olacağız eminim.. defansa her türlü takviye şart. Özelliklede Hakan Baltanın Yerine.. Bunların haricinde defans kötü olmasına rağmen takım yürüyor.. ben umutluyum.. yine şampiyon biz olacağız çünkü Orta Saha ve Forvet Hattımız İyi..

0|2
    0|1
    • martın ortasında iyileşicek adaptasyon vs sezon kapatıp jubile amcaoğlu sen neyden bahsediyorsun

• minimum 6 puan farkla şampiyonuz.. bu da demek oluyor ki liglerin bitimine 2 hafta kala şampiyonluk turunu yine kadıköyde atacaz:)

1|2
    2|4
  • Melo Selçuk toparlanırlarsa, düzgün bir golcü alınırsa takım inşallah güzel bir şekilde şampiyon olur.

0|1
    0|1
  • fenerbahçe varken zor,herkes biiliyorki fenerbahçenin kadro kalitesi diğer takımlardan çok çok daha iyi bakma sen geçen seneye gs meydanı boş buldu ve boş bulmasına ragmen zor bela şampiyon oldu,fener'in kadrosu dagılmsaydı diğer takımları ancak 2.lik için mücadele ederdi.

0|2
    1|2
    • zor bela mı ligi 9 puan farkla kapattık ve sonra play-off saçmalığında siz arayı kapattınız

• 4 yıl üst üste şampiyon olduğunda nerdeydiniz? Meydanda kimsecikler yoktu kısaca dün b..ktu bugün koktu ...

• olamaz galatasarayda forvet yok galatasarayın bütün forvetlerini toplasak, bir tane sow etmez. vasat çıkan almeida bile bu sene galatasarayın forvetlerinden daha iyi. açık ve net galatasaray bu sene kupanın sapını alır.

0|1
    1|2
    • Kupa saplarını kadıköyde bırakıp kupayı alıp geliyoruz biz bu sene de size kısmet olursa hiç şaşırma

• 2010-2011 sezonunda siz değilmiydiniz puan tablosuna tersten bakanlar yukarda görünmek için. çok fazla konuşmayın 16 Aralıkta geliyoruz.

• siz değilmiydiniz polis araçlarını ateşe verip polisle çatışan her türlü pisligi yapanlar sizler değilmiydiniz sen cok konusmada daha fazla ezilme sahanızda kupa kaldırırız süper kupayı biz alırız

• din iman töre göz göz göztepe :)

0|3
    0|0
    • Din iman töre ölümüne ES-ES :)

GöztepEskişehir :)))

• kocaman izmir bir takım yok süperligte..bazen üzlüyorum altay,göztepe,karşıyaka,buca çıkartın birisini yaw

• en iyi orta saha ve forvet gs de demişsin ama beşiktaş sizden daha fazla gol atıyor nası yapalım onu ?

1|1
    0|2
    • beşiktaş galatasarayı ne zaman yenecek peki onu nasıl yapsakki takımınız kücülme halinde onu nasıl yapsak parasızlıktan feda diyip duruyorsunuz :D

• "her söylediğin şeyde haksız çıkıp tekrar bir iddia ileri sürme" metodu başkalarında işe yarar belki ama ben uğraşamam senle tamam al 3 puanı napayım aq

• sanırım cekememezliginiz üstünüzde tamam tamam aglamayın 3 puanı size bırakıcaz kim haksız cıkıyor önce aynada kendine bir bakta

• bu senede şampiyon galatasaray defans senin canını sıkmasın devre arası halledilir..ayrıca şampiyonlar ligi içinde bir çeyrek final yüzü görelim inşallah..tabiki gruptan çıkarsak.

0|1
    0|1
  • Es Es Es Ki Ki Ki Eski Eski Es! :))))))

0|0
    0|1
  • olmazsa ayıp olur ...

0|1
    0|1
  • galatasarayın elınde gecen senekı gıbı ısterlerse kımse tutamaz

0|0
    0|1
  • senin ağzından çıkanla kulağının duyduğunun tuttuğunun aynı yerde kesişmesine rağmen algılamamakta çok isyankarsın. tabiki şampiyon olacak.

0|0
    0|1
  • olur olur bu sene GS şampiyon olur :)

0|1
    0|1
  • yorum yapmak cok erken bence son 5 maca bakar liderlik

0|1
    0|0
  • Fenerbahçe varken galata zor şampiyon olur

0|1
    0|1
  • olur diye düşünüyorum

0|1
    0|2
  • 4 sene daha şampiyonuz abi endişen olmasın..

1|1
    1|2
  • Ben bir beşiktaşlı olarak, galatasarayın bu sene şampiyon olacağına inanıyorum

0|1
    0|1
  • İnşallah;)

0|1
    0|1
  • tabikide şampiyon bir real madrid li olarak sölüyorum

0|1
    0|1
  • olur tabi hemde evire çevire şampiyon...

0|1
    0|1
  • süphen mmi war..

0|1
    0|1
  • bu işler hiç belli olmaz...Uzun bir maraton var...

0|0
    0|1
  • Olursunuz olursunuz hasudıashuıdahd :D

0|1
    1|4
Yükleniyor...