Bu süre çok mu karın için?

hepsi 4x10 olmak üzere dört tane karın hareketim var. ve karın kası yapmak amacım. yağlar yansın diye çabuk çabuk yapıyorum hareketleri, Araları uzun tutmuyorum. buna rağmen bu dört hareketin bitimi toplamda 15-20 dkyı buluyor. çok mu bu süre az mi verim alırım?

0|0
1|4

En İyi Erkek Görüşü

• Öncelikle merhaba anladığım üzere çabuk yapmak yağ yakar gibi bir yanılgıya düşmüşsünüz öyle bir şey yoktur. Karın çalışırken kendinizi geri salarken yavaş salmanız karın kaslarınızı daha fazla zorlar ve etksiini daha çok görürsünüz ben tekrardan yana değilim karın çalışırken süreden yanayım faydasını görürsün diyelim 1 hareketini 2 dk da yap ama dediğim gibi kasa yedirmelisin hareketi ve maksimum yap 4 harekette az 10 tekrar çok daha az teşekkürler

0|0
    0|0
    • teşekkür ederim bilgi için.. tekrarı yanlış yazmışım. 5x30 yapıyorum hepsini

• Rica ederim eğer daha fazla bilgi istersen mesaj atabilirsin hareketler konusunda fikir verebilirim

Erkekler Ne Diyor 3

• Uzun tutsan

0|0
    0|0
  • Her set arasında en az 45 saniye -1 dk beklemen lazım hızlı yapman o kadar önemli değil asıl verim alman için dinlemeyide ideal seviyede yapman lazım.

0|0
    0|0
  • Yeter...

0|0
    0|0

Kızlar Ne Diyor 1

• Hızlı yapmakla bir alakası yok. Aksine daha çok hareket ekleyip süreyi uzatabilirsin kaslarına birden çok yüklenme daha feci şeyler yaşayabilirsin.

0|0
    0|0
Yükleniyor...