Spor sonrası bu içilir mi?

spor sonrası ağır bir şey yemek istemediğim için Yarim muz ve 1 Parça çikolatayı bir bardak sütle karıştırıp içtim. bu spor sonrası iyi bir besin kaynağı midir yoksa kilo yapar mi?

0|0
2|5

En İyi Erkek Görüşü

• Çikolata koymasanız daha iyi olur. Spordan sonra muz süt içmek tam anlamıyla kaslar için enerji ve dinlenme kaynağıdır yorgunluğunuzu falan alır. ama çikolataya gerek yok

1|0
    0|0
    • teşekkürler. daha fazla protein olsun diye koydum.. çikolata yerine kakao tozu koysam nasıl olur? whey Tarzı kakao tozundan bahsetmiyorum, normal kakao tozu..

• Çikolata da protein yokki genellikle karbonhidrat ve yağ var. Kakao koymamanız koymanızdan daha hayırlı. Süt, muz, yumurta bunlar tek başına bile yeterken siz sütle muzu karıştırıyorsunuz hayli hayli yeter :)

Erkekler Ne Diyor 4

• Sana şöyle açıklıyım muz selüloz kaynağıdır yani liftir kas gelişimine yardımcıdır aynı zamanda karbonhidrattır? Çikolatayı bırakmalısın tamamen gereksizdir eğer çok hastasıysan bitter yemelisin karam öneririm sütü light al

1|0
    0|0
    • teşekkürler. daha fazla protein olsun diye koydum.. çikolata yerine kakao tozu koysam nasıl olur? whey Tarzı kakao tozundan bahsetmiyorum, normal kakao tozu.. çikolatayı çok severim evet ama bu akşam yaptığımı protein miktarı biraz daha artsın diye öyle Yaptım..

• teşekkürler

• Rica ederim başka bilgi istersen mesaj atman yeterli senelerdir fitnessla uğraşıyorum elimden geldiğince yardımcı olurum

• sana benim de gün içinde 3-4 kez içtiğim lor shake öneririm

lor peyniri yulaf muz bunları karıştır su ile içiyorsun

yaklaşık 35 gram protein eder çok iyidir

1|0
    0|0
    • TADI nasıl oluyor peki? ben de duydum bu karışımı ama TADI kötüdür diye hiç denemedim..

• Öncelikle bu sporu hakkı ile yapmak istiyorsan Tad kelimesini hayatında fazla yer edindirmeyeceksin , tabiki tatsız ama tadlandırıc koyarak ya da meyve koyarak tatlandırabilirsin

• çikolata koymadan iç

1|0
    0|0
  • Kalori bombası yutmussun.

0|0
    0|0

Kızlar Ne Diyor 2

• Kilo yapmaz. Spor sonrası alınması gerekenleri almışsın.

0|0
    0|0
  • muz kesinlikle kilo yapar birde çikolata daha kötü onun yerine salatalık ye

0|0
    0|0
    • spor sonrası protein ihtiyacını salata Karşılamaz.

• Sporcu için vazgeçilmezdir muz eğer sporla ilgileniyorsan yanlış bilgin

• en kalorili meyveninde muz olduğunu biliyorsunuz umarım kas yapanlar için olabilir ama zayıflamak için uygun olduğunu düşünmüyorum

Yükleniyor...